Výrobce: winnwell

TAŠKA WINNWELL PREMIUM WHEEL BAG S MADLEM S19 SR

-24%
TAŠKA WINNWELL PREMIUM WHEEL BAG S MADLEM S19 SR

POPIS PRODUKTU

Seniorská kolečková taška Winnwell Premium je nová odolná hokejová taška vyrobená z pevného nylonu od kanadského výrobce.

  Tašky jsou v černé s bílým nápisem Použitý materiál je kvalitní 600D, nový design díky ní taška vypadá opravdu skvělé. Konstrukce tašky je zpevněna plastovým dnem a ližinami. Základ tašky tvoří prostorný hlavní panel se vstupem ve tvaru "U", který umožňuje pohodlné vkládání hráčské výstroje. Hlavní prostor tašky dokáže snadno pojmout kompletní hráčskou výstroj. Taška je opatřena velkými zipy. Na boční straně lze odděleně umístit brusle. Oddělený prostor nalezneme na přední části tašky u výsuvného madla. Teleskopické madlo zapuštěné v pevném rámu a dvě velká terénní kolečka jsou již samozřejmostí. Už se nemusíte bát přenášení těžké tašky od autobusu do kabiny. Pomocí velkých koleček a praktického madla projedete pohodlně i špatným terénem. Pro vyznavače „carry bagů“ je možné využít i klasické popruhy pro nošení tašky v rukou. Taška Winnwell Premium je dostupná tradičně ve dvou velikostech – junior 36“ a senior 40". U rozměry senior: 40" x 16" x 18" (100 x 40 x 45 cm) barva: černá.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 2.599
SLEVA 24%
CENA 1.995
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: ccm

TAŠKA CCM 370 WHEELED BAG 37 SR

Cena s DPH: 1995,-

Výrobce: ccm

TAŠKA CCM CORE WHEELED BAG 320 SR

Cena s DPH: 1835,-

Výrobce: warrior

TAŠKA WARRIOR COVERT ROLLER BAG 38 SR

Cena s DPH: 2199,-

Výrobce: Winnwel

TAŠKA WINNWELL Q9 WHEEL BAG SR

Cena s DPH: 1699,-

Výrobce: ccm

TAŠKA CCM 390 WHEELED BACKPACK 18

Cena s DPH: 2349,-

Výrobce: Winnwel

TAŠKA WINNWELL Q6 WHEEL BAG SR

Cena s DPH: 1599,-

Výrobce: ccm

TAŠKA CCM 380 DELUXE WHEELED BAG SR 37

Cena s DPH: 2399,-

Výrobce: GRIT

TAŠKA GRIT HTFX SR

Cena s DPH: 3395,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell