Výrobce: winnwell

BRANKÁŘSKÁ LAPAČKA + VYRÁŽEČKA WINNWELL GX5 (SET) INT-JR

-21%
BRANKÁŘSKÁ LAPAČKA + VYRÁŽEČKA WINNWELL GX5 (SET) INT-JR

POPIS PRODUKTU

Set Winnwell Gx5 je určen na amatérský hokejbal třeba i na ulici pro zábavu.

WINNWELL lapačka Street Hockey GX5. Hokejová lapačka na pouliční hokej pro děti ve věku 10-14 let. lapačka pro hokej na ulici v klasickém gardu (levá ruka) SET LEVÝ! Opačný gard - pravá ruka - SET PRAVÝ. hluboký koš s tkaničkou. vyztužená přední deska. vytvarovaný umělohmotný pale. WINNWELL vyrážečka Street Hockey GX5. Hokejová vyrážečka na pouliční hokej pro děti ve věku 10-14 let. vyrážečka pro pouliční hokej. vyztuženo hustou pěnou a plastickou deskou. zahnutá přední deska. chránič palce.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 2.499
SLEVA 21%
CENA 1.999
včetně DPH

GALERIE

Související produkty
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 14-16hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell