Výrobce:

Taška Warrior Q40 Cargo Carry Bag Large

-33%
Taška Warrior Q40 Cargo Carry Bag Large

POPIS PRODUKTU

Skvělá hokejová taška Warrior Q40 pro běžné použití hokejisty co vyžadují jednoduchost, slušnou kvalitu a velký prostor za slušnou cenu.

Hokejová taška Warrior q40 Cargo Carry Bag je vlastně vak na kompletní výstroj. Nemá žádnou vnější kapsu, pouze jeden velký otvor do kterého vše naházíte, zavřete, hodíte přes rameno a vyrazíte. Právě tento model tašek patří mezi nejoblíbenější napříč profesionály.   Hlavní materiál: 600D Nylon. Vnější materiál patří k tomu nejlepšímu na trhu (600D Nylon). Tento materiál zvládá bez problémů odolávat každodennímu používání. Je zároveň lehký, což se jistě podepsalo na celkově velmi nízké hmotnosti tašky. Faktem také je, že Nylon nesaje vodu, tudíž jeho hmotnost s vlhkou výstrojí časem neroste. V neposlední řadě je vysoce odolný proti vlhkosti, díky čemuž ho nemusíte mít obavy položit na mokrou podlahu.   Taška má dva zesílené popruhy přes rameno. Tašká má dále 2 boční madla pro snadnější nakládání např. do kufru. Rozměr:  38"x 20" x 18" (cca 90x 48 x 42cm).
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 1.399
SLEVA 33%
CENA 945
včetně DPH
Související produkty

Výrobce: ccm

TAŠKA CCM 310 CORE CARRY BAG 38 SR

Cena s DPH: 895,-

Výrobce: ccm

Taška CCM Pro Team BackPack

Cena s DPH: 999,-

Výrobce: Fischer

TAŠKA FISCHER TEAM BAG SR 43

Cena s DPH: 1055,-

Výrobce: warrior

BATOH WARRIOR SPORT BACKPACK BLK

Cena s DPH: 1095,-

Výrobce: ccm

TAŠKA CCM 350 DELUXE CARRY BAG SR 37

Cena s DPH: 1445,-

Výrobce: Winnwel

TAŠKA WINNWELL PREMIUM CARRY BAG SR

Cena s DPH: 1535,-

Výrobce: easton

TAŠKA EASTON SYNERGY ELITE SR

Cena s DPH: 1695,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell