Výrobce:

Hokejka Warrior Covert QRL Grip SR

-53%
výprodej
Hokejka Warrior Covert QRL Grip SR

POPIS PRODUKTU

Hokejka Warrior Covert QRL Grip SR

Kompozitová hokejka Warrior Covert QRL Grip SR se špičkovou jednodílnou konstrukcí a lepším vyvážením je vhodná pro začínající i náročnější hráče. Hůl je kompaktní a extrémně lehká. Díky atraktivnímu designu je snadno rozpoznatelná od holí jiných výrobců.

  Rychlá střela po krátkém nápřahu Myslíte si, že čím větší nápřah, tím automaticky vyprodukujete prudší střelu? Toto tvrzení možná platilo v minulosti, ale s příchodem Dagger Taper III Technology je všechno jinak. Než si brankář všimne, že se chystáte vystřelit, bude už lovit puk ze své klece. Tato technologie totiž přináší prohnutí hole ve spodní části hokejky a umožňuje tak prudkou střelu i při krátkém nápřahu. Ideální je tak hlavně pro hráče preferující rychlé střely zápěstím. Lehčí, odolnější a trvanlivější Jednodílná konstrukce True 1 zajišťuje nejlepší vlastnosti hole. Tato technologie je u jiných značek až u TOP modelů, ale Warrior ji nabízí nejen profesionálním hráčům. Hůl je díky plošším, ale hustějším carbonovým a skelným vláknům odolnější a trvanlivější. Pevnost čepele a zvýšení její odolnosti v ohybu zajišťuje konstrukce z karbonových vláken Unispar. Povrch čepele pokrývá díky technologii Minimus Carbon 1000 tenká vrstva uhlíku, která zajišťuje pevnost čepele a navíc maximalizuje účinnost ostatních technologií. Protiskluzový povrch Chcete mít pod kontrolou každý pohyb vašich rukou a nechcete se před spoluhráči vymlouvat na prokluzování hole jako doposud? K tomu vám dopomůže nová protiskluzová technologie Pro Cortex Grip, která omezuje nechtěné prokluzování hole a zaručuje perfektní jistotu při jejím používání. Kvalitní materiál je základ Karbonový kompozit dostává všechny technologické vlastnosti hokejky na vyšší úroveň. Jedná se o technologii Minimus Carbon 1000, která zvyšuje pevnost hokejky a dodá hráči daleko lepší cit při hře. Už málokdy budete odcházet ze souboje jako poražení se zlomenou hokejkou. Získejte puk a pokračujte dál ve hře.   Snadná ovladatelnost Hokejka se drží velmi pohodlně zásluhou měkkého držadla s povrchovou úpravou. Technologie, která přináší snadnou a spolehlivou manipulaci s hokejkou, se nazývá Warrior Protex Grip Texture. Na kluzišti budete vynikat velmi rychlou prací s holí, která zamotá hlavu nejednomu protihráči. Vysoký cit a kontrola Soupeřova obrana bude mít nadlidský úkol, a to obrat vás o puk. Věřte, že si s kotoučem budete rozumět jako nikdy. Technologie True 1 Phantom Feel zajišťuje zvýšený pocit a kontrolu nad pukem. Jedná se o nejlehčí a nejsilnější technologii z třídy True 1 od značky Warrior.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 7.299
SLEVA 53%
CENA 3.499
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: ccm

HOKEJKA (HŮL) CCM JETSPEED 460 SR GRIP

Cena s DPH: 3495,-

Výrobce: ccm

HOKEJKA (HŮL) CCM JETSPEED PRO SR GRIP

Cena s DPH: 3445,-

Výrobce: ccm

Hokejka CCM SuperTacks 9380 SR

Cena s DPH: 3349,-

Výrobce: easton

Hokejka Easton Synergy HTX PRO SR

Cena s DPH: 2999,-

Výrobce: easton

HOKEJKA (HŮL) EASTON V9 SERIES GRIP SR

Cena s DPH: 2999,-

Výrobce: easton

HOKEJKA (HŮL) EASTON GX PRO GRIP SR

Cena s DPH: 2899,-

Výrobce: easton

HOKEJKA (HŮL) EASTON MAKO ELITE GRIP SR

Cena s DPH: 2895,-

Výrobce: warrior

HOKEJKA (HŮL) WARRIOR ALPHA QX PRO SR

Cena s DPH: 4145,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell