Výrobce:

BRANKÁŘSKÁ HOKEJKA (HŮL) WARRIOR RITUAL CR2 PRO SR

-37%
BRANKÁŘSKÁ HOKEJKA (HŮL) WARRIOR RITUAL CR2 PRO SR

POPIS PRODUKTU

Špičková kompozitová brankářská hůl Warrior Ritual CR2 je určena pro nejnáročnější Top profesionální brankáře.

Skvělá kompozitová brankářská hůl WARRIOR RITUAL CR2 používají brankáři v NHL (Petr Mrázek a další), v Extralize a jiných nejvyšších soutěžích. Warrior Ritual CR1 goal stick mánejnovější  nano-carbonovou MINIMUS CARBON 1000 konstrukci s extrémně nízkou vahou a výbornou rovnováhou- HIFUSED CONSTRUCTION. Patentovaná VIBEXTM EQUIPPED LITE TECHNOLOGI- snížení vybrací při nárazu až o 30% a snížení hmotnosti se zachováním pevnosti až o 30%! Čepel je vyrobena ze speciálních pevných širokých vláken, aby absorbovala nárazy puku a nedovolila nebezpečné odrazy puku od brankáře- NEUTRAL ZONE BALANCE. Hokejka má minimum CARBONU 1000. Pádlo je tenké s plně kompozitovou konstrukcí. Má vnitřní pěnové jádro, aby odolalo nárazům puku a hůl díky tomu nezměkla a nepraskla. Díky této technologii je hokejka velmi pevná a odolná. Hrany příložníku jsou zesíleny dalšímy vlákny. Výrobní proces probíhá za velmi vysokého tlaku a teploty, aby bylo zajištěno úplné vysušení všech vláken v holi. Střední zahnutí Mid twist, Lehká konstrukce hole, zaoblené konce příložníku u tyče, zaoblená pata hole- TWIN SPAR TECHNOLOGI, štýlko SLIDE GRIP. Levá záhyb Quick. Barva BÍlo-černá.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 5.799
SLEVA 37%
CENA 3.695
včetně DPH

GALERIE

 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell