Výrobce:

BRANKÁŘSKÉ KALHOTY VAUGHN HPG VENTUS LT98

-51%
výprodej
BRANKÁŘSKÉ KALHOTY  VAUGHN HPG VENTUS LT98

POPIS PRODUKTU

Špičkové profesionální kalhoty Vaughn Ventus LT98 NHL z nejkvalitnějších materiálů se špičkovým chráněním.

Kalhoty Vaughn Ventus LT98 carbon -mají vylepšené chrániče slabin z vyskohustotní HD pěny. Jedinečně propracované naklonění výstelek zamezuje nechtěnému přeskočení puku přes hranu kalhot. Vycpávky na stehnech jsou speciálně upraveny, aby se při styku s pukem nekrčily a poskytly tak vždy 100% jistou ochranu. Speciální ultra lehký povrch dodává kalhotám tu nejvyšší odolnost a zároveň mobilitu. Technologie šněrování pro přesnou nastavitelnost upnutí kalhot. Pásek zajistí naprosto jisté upevnění kalhot na těle. Rozdělení zádní části výstelek pro prvotřídní mobilitu. Unikátní strečový materiál dovoluje plné rozpětí rozkroku a zároveň umožňuje výborné větrání a neomezené možnosti pohybu. Speciální bloky ochrany umožňují pokročilé vykrytí prostoru mezi betony a snižují tak možnost inkasování gólu při střelách podél nohy. Zcela nový design kalhot poskytuje za všech okolností výbornou flexibilitu. Celková ochrana je ještě zvýšena díky chráničům kyčle a hýždě.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 13.999
SLEVA 51%
CENA 6.899
včetně DPH

GALERIE

 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell