Výrobce:

BRANKÁŘSKÉ BETONY VAUGHN VELOCITY V7 XF PRO SR

-42%
výprodej
BRANKÁŘSKÉ BETONY VAUGHN VELOCITY V7 XF PRO SR

POPIS PRODUKTU

Zcela nové špičkové hokejové betony pro brankáře od renomované kanadské firmy Vaughn V7 pro náročné poloprofesionální až profesionální brankáře.

Betony Vaughn Velocity V7 XF jsou novým modelem (nahrazují model Vaughn 1000), které mají stejné základní vlastnosti jako Top model V7 XF Carbon jen za dostupnější cenu, liší se jen použitým materiálem,který zachovává ale pořád skvělou kvalitu. Můžete vidět, že vlastnosti jsou více shodné s profi modelem.Faktem ale zůstává, že většina lidí nebude vizuálně schopna poznat rozdíl, protože tyto betony jsou lepší jak v oblasti kvality, tak v oblasti ceny. Vnější povrchový materiál je ten samý Clarino o tloušťce 1,5mm, který se používá u verzí mad in canada.Zachovává se stejný tvar jako u všech Velocity betonů, ale nový design dává betonům zcela nový výkon. Díky novému stylu kolébky na nohu se betony nemusí tolik utahovat a tím dávají více možností, jak betony nosit. Přední část betonu je poněkud pevnější s méně měkčí pěnou přímo pod povrchem. Toto dává betonům pevnější pocit a zároveň snižuje jejich váhu. V oblasti kolenou jsou betony širší než předchozí model betonů což umožňuje použití širších koleních chráničů. Vnitřek těchto betonů i nadále zůstává vycpaný, ale vnitřní HD desky jsou vyměněny za nový PRO PAC interiér s výstuhy carbon. To znamená, že větší procento vnitřku se skládá z HD pěny a menší část tvoří vycpání betonu. Toto zajišťuje menší hmotnost a konzistenci s větší přesností a prodlužuje trvanlivost, ale stále dává betonům měkčí pocit na nohou, jenž pouze vycpané betony můžou dát s vynikající kontrolou odskoku a skvělého dokleknutí a pokrití ledu. Tento typ je hybridní a umožňuje skvělý pohyb brankáře se všemi zákroky.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 29.999
SLEVA 42%
CENA 17.699
včetně DPH

GALERIE

 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 14-16hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell