Výrobce:

BRANKÁŘSKÉ BETONY VAUGHN VELOCITY 7600 PRO SR MADE IN KANADA

-67%
výprodej
BRANKÁŘSKÉ BETONY VAUGHN VELOCITY 7600 PRO SR MADE IN KANADA

POPIS PRODUKTU

Betony Vaughn Velocity 7600 jsou špičkový profesionální model NHL vyrobený v Kanadě určený pro nejnáročnější profesionální brankáře od renomované kanadské firmy Vaughn.

Popis produktu Betony Vaughn Velocity 7600 je špičkový profesionální model NHL vyrobený v KANADĚ. Zachoval se původní tvar betonů Velocity, ale nový design přidává nový prvek a tím je pevnější Pro-Pac materiál a více uhlíkových vláken uvnitř betonu. Jeden beton se skládá ze 143 částí. Přestože se zdá, že jsou hodně podobné předchozím Velocity betonům, je každá část nová. Jediné, co zůstává stejné je nápis VAUGHN na stranách betonů. Přední strana betonů je o hodně pevnější díky plnění vrstvou pěny, kde tato vrstva je až  5mm. Toto dává betonům pevnější pocit a zároveň snižuje jejich hmotnost. Betony jsou o dost širší v místech kolenou, čímž tak umožňují nošení širších koleních chráničů. Vnitřní část kolenou má tkaničkový upevňovací systém, který nedovoluje betonům větší pohyb. Největší novinkou na těchto betonech je vnitřní konstrukce, která je velmi odlišná od předchozího modelu Velocity. Je to kombinace naší nové konstrukce jádra s konvenční pěnou Pro-Pac. Barva: Bílo-černá, velikost 36+1. Made in Canada.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 58.999
SLEVA 67%
CENA 19.999
včetně DPH

GALERIE

Související produkty
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 14-16hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell