Výrobce:

BRANKÁŘSKÁ LAPAČKA + VYRÁŽEČKA VAUGHN VELOCITY V10 (SET) INT

Novinka
-11%
BRANKÁŘSKÁ LAPAČKA + VYRÁŽEČKA VAUGHN VELOCITY V10 (SET) INT

POPIS PRODUKTU

Zažijte špičkový výkon a řemeslnou zručnost, kterou je Vaughn známý, šitou na míru speciálně pro mladé brankáře od nejlepší kanadské brankářské značky ! NOVINKA SEZÓNY 2023//2024!!

Model VAUGHN VELOCITY V10 INT má zcela nový design a tvar, který byl pečlivě vyladěn pro optimalizaci pokrytí. LAPAČKA zajišťuje snadné zavírání menšíma rukama, což dává mladým brankářům optimální kontrolu a jistotu. Velký hluboký koš T-web nabízí široký blokovací povrch , puky nevypadnou. VYRÁŽEČKA VAUGHN V10 se vyznačuje šikmou horní deskou pro odrážení puku, plnou boční ochranou rukou a vysoce kvalitní clarino dlaní VX pro odolnost a pocit.Pro malé brankáře, kteří hledají rukavice s výrazným citem a úhlem postavení, jsou Vaughn Velocity V10 Goaltender Glove perfektní volbou ! Lapačka a vyrážečka VAUGHN V10 INT kombinuje kvalitu, inovace a pohodlí. Ideální přechod před dospělou rukavicí. Funkce LAPAČKY : Snadno uzavíratelný design s extra flexibilitou . Optimalizovaný tvar pro extra pokrytí . Velká, hluboká T-web kapsa koše . Nastavitelný popruh na zápěstí pro připevnění rukavice . Plná ochrana zad dlaně . 
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 16.999
SLEVA 11%
CENA 15.299
včetně DPH
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 14-16hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell