Výrobce:

BRANKÁŘSKÁ LAPAČKA + VYRÁŽEČKA VAUGHN V ELITE-2 PRO SR S19

Novinka
-29%
BRANKÁŘSKÁ LAPAČKA + VYRÁŽEČKA VAUGHN V ELITE-2 PRO SR S19

POPIS PRODUKTU

Skvělý set VAUGHN VELOCITY V2 ELITE PRO určený pro náročnější seniorské profesionální brankáře.

Exlusivní zcela nový přepracovaný design. Špičkové propracovaná lapačka VAUGHN V ELITE 2 SENIOR- (13-99let) má nový tvar, hluboký nový zpevněný koš, ještě vyšší kvalitu a vychází z profesionálního modelu V2. Lapačka má propracovaný upínací páskový systém, vynikající sevření koše, je velice lehká, Tři upínací pásky na zápěstí, takže drží velice pevně na ruce. Koš nově má - Velký široký rozpěrný jednopásmový T-pás s nosnými pásky z uhlíkových vláken. Pevná jednorázová manžeta a palec s konturovanou přední plochou. Plně přilnavý povrch dlaně. Špičkové propracovaná vyrážečka, VELICE KVALITNÍ CHRÁNĚNÍ RUKY GEL-TEC, upínací páskový systém. Skvělá ochrana prstů- celé pokrytí vytvořilo chrániče prstů s plastovými vložkami o tloušťce 3 mm pro větší ochranu. Exlusivní design ve stylu profi vyrážečky VAUGHN V7. Propracovaný upínací páskový systém. Vynikající držení hole díky skvělé dvojité dlani vyrážečky- VX semišová dlaň pro větší pocit a trvanlivost, velmi lehká, možnost levé i pravé ruky.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 18.999
SLEVA 29%
CENA 13.495
včetně DPH
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell