Výrobce: TRUE

BRANKÁŘSKÁ LAPAČKA + VYRÁŽEČKA TRUE CATALYST 7X3 SR

Novinka
-20%
BRANKÁŘSKÁ LAPAČKA + VYRÁŽEČKA TRUE CATALYST 7X3 SR

POPIS PRODUKTU

SET brankářská lapačka a vyrážečka TRUE CATALYST 7X3 je ideální volbou pro závodní brankáře, kteří chtějí posunout svůj výkon na vyšší úroveň a poskytuje maximální spolehlivost při zákrocích. Novinka pro rok 2023. LAPAČKA a VYRÁŽEČKA TRUE CATALYST 7X3 nabízí inovativní design a kvalitu Lefevre v dostupném provedení.

Model TRUE CATALYST 7X3 je ideální pro závodní brankáře. Lapačka CATALYST 7X3 je navržena pro optimální pohyblivost a snadné zavírání díky manžetě na palec 590 a materiálu SureGrip na dlani v kombinaci s dvojitým košem. Brankářská vyrážečka TRUE CATALYST 7X3 je ideální pro závodní brankáře, kteří chtějí posunout svůj výkon na vyšší úroveň. Poskytuje vynikající ochranu a maximální spolehlivost při zákrocích. Vyrážečka CATALYST 7X3 je navržena tak, aby chránila před nejtvrdšími střelami a přesměrovala puky tam, kam potřebují. Dlaň vyrážečky je vyrobena z materiálu SureGrip, má přímou ochranu ruky a přední hranu určenou k odrážení puků (595 SR). Tento model kombinuje střih, pohodlí a výkon v cenově dostupném balení připraveném na hru.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 20.999
SLEVA 20%
CENA 16.999
včetně DPH
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 14-16hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell