Výrobce: sher-wood

BRANKÁŘSKÁ HOKEJKA (HŮL) SHER-WOOD FC700 SR

Novinka
-28%
BRANKÁŘSKÁ HOKEJKA (HŮL) SHER-WOOD FC700 SR

POPIS PRODUKTU

Špičková brankářská hokejka Sher-wood FC700 určená pro profesionální brankáře za atraktivní cenu.

Brankářská Sher-Wood FC700 konstrukcí ze pěnového jádra, dřeva a karbonu a povrchem z epoxidového vlákna. Brankářská hůl se skvělými vlastnostmi, pro nejširší spektrum hráčů všech kategorií, včetně profesionálů. ŽERĎ: (shaft) Optimální průřez pro vynikající pocit při držení hole. Jádro z nejkvalitnějšího osikového dřeva, zpevněné odolným a lehkým sklolaminátem a podélnými grafitovými pásky. PÁDLO: (široká část hole). Ergonomické provedení pro optimální kontrolu nad pukem, vyvážení i redukci hmotnosti. Lehké polyurethanové jádro ze vstřikované pěny. Vrchní vrstva ze speciálního, velmi tenkého, ale vysoce odolného sklolaminátu.  Zpevnění podélnými grafitovými pásy. ČEPEL: Jádro čepele ze speciální PU pěny pro optimální vyvážení hole a cit při ovládání. Vnější vrstva ze skelných vláken, pro ještě vyšší životnost zpevněná podélnými grafitovými pásky.  Levá  - pro brankáře chytající v klasickém gardu, tzn. hůl v pravé ruce. Pravá - pro brankáře chytající v opačném gardu, tzn. hůl v levé ruce.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 3.999
SLEVA 28%
CENA 2.895
včetně DPH

GALERIE

 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell