Výrobce:

BRANKÁŘSKÉ BETONY REEBOK X28 SR COLOR

-47%
výprodej
BRANKÁŘSKÉ BETONY REEBOK X28 SR COLOR

POPIS PRODUKTU

Betony Reebok X28 jsou určeny pro poloprofesionální náročné brankáře.

Betony Reebok X28 modelové řady Reebok Premier v barvách NHL COLOR. Brankářské betony Reebok 28X mají skvělý anatomický tvar a materiál nejvyšší kvality. Špičková ochrana, perfektní pohyblivost. Konstrukce v oblasti kolena dovoluje využít maximální pohyblivosti kolenního kloubu bez omezení. Extrémně lehké výplňové materiály zabezpečují ochranu a přitom celkovou velmi nízkou hmotnost celých betonů. Anatomické tvarování v oblasti kolena a nártu zajišťuje usazení na noze. Vnější materiál tvoří odolná a trvanlivá syntetická kůže. Boční ochrana díky lýtkovým křídlům. Betony splňují nejnovější normy a předpisy Mezinárodní hokejové federace IIHF pro rozměry brankářské výstroje Velikosti: 34+3, 35+3 palců dle skladu. BARVY: CHICAGO.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 26.999
SLEVA 47%
CENA 14.499
včetně DPH

GALERIE

 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell