POPIS PRODUKTU

Profesionální shaft, TOP model z profi řady Fischer SX a je jeden z nejkvalitnějších a nejlehčích shaftů z celé řady  Fischer.

Tento model používají i  profesionální hráči z KHL, České a Slovenské extraligy a dalších evropských hokejových soutěží. Špičkové materiálové složení - 100% Aircraft Carbon, materiál používaný např. i v leteckém průmyslu. Skvěle do ruky padnoucí shaft s optimálně zaoblenými hranami pro excelentní cit v ruce. Shaft má oproti loňským modelům upravený tvar na tzv. SQUARE RADIUS - má ostřejší, tzn. méně zaoblené hrany pro pevnější držení v ruce. VACUUM TECHNOLOGY - touto technologií je docíleno 0% vzduchových bublin v shaftu, čímž je zvýšena jeho odolnost. CAP TECHNOLOGY - povrch shaftu je potažen speciální fólií, která zvyšuje odolnost proti nárazům a sekání o 30% oproti shaftům bez této fólie. Protiskluzový GRIP povrch zabraňuje prokluzování rukavic po shaftu. Spodní část pro čepel je standardní velikosti a průřezu, k tomuto shaftu lze tedy použít všechny čepele z naší nabídky. Hmotnost: 330 g. Délka: 54" (137 cm). Tvrdost:100 Flex, 110 Flex.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 2.699
SLEVA 41%
CENA 1.599
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: bauer

Shaft Bauer SUPREME TE 4 Griptac Sr

Cena s DPH: 1599,-

Výrobce: Fischer

SHAFT FISCHER SX3 SR

Cena s DPH: 1499,-

Výrobce: Fischer

SHAFT FISCHER CT450 GRIP SR

Cena s DPH: 1489,-

Výrobce: easton

SHAFT EASTON MAKO M5

Cena s DPH: 1845,-

Výrobce: easton

SHAFT EASTON ST

Cena s DPH: 1845,-

Výrobce: Winnwel

SHAFT WINNWELL Q9 SR

Cena s DPH: 1895,-

Výrobce: Fischer

SHAFT FISCHER CT750 GRIP SR

Cena s DPH: 1945,-

Výrobce: Winnwel

SHAFT WINNWELL Q5 SR

Cena s DPH: 1135,-

Výrobce: Fischer

Shaft Fischer CT150 Grip SR NEW

Cena s DPH: 849,-

Výrobce: Fischer

SHAFT FISCHER CT150 GRIP SR

Cena s DPH: 795,-

Výrobce: Fischer

NÁSTAVEC NA SHAFT FISCHER CARBON SR

Cena s DPH: 285,-

Výrobce: Fischer

NÁSTAVEC NA SHAFT FISCHER DŘEVO SR

Cena s DPH: 85,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell