Výrobce:

Rukavice FISCHER RC ONE IS1 YTH

Novinka
-15%
Rukavice FISCHER RC ONE IS1 YTH

POPIS PRODUKTU

Rukavice RC ONE IS1 jsou hokejové rukavice klasického střihu s dělenými prsty pro lepší úchop. Díky odolnému materiálu a silným ochranným prvkům se perfektně hodí pro amatérské hráče.

  Vnější materiál - Polyester, extrémně lehká a odolná technická tkanina, která se používá u většiny typů rukavic. Klasická ergonomická konstrukce tvořená ze 4 dílů na hřbetu rukavice umožňuje lepší ohebnost a uchopení hokejky. Ochrana - PE zesílená konstrukce, pěna nízké hustoty. Třídílný ukazováček a dvojdílné zbylé prsty zabezpečují výbornou pohyblivost a cit v ruce, konečky prstů jsou perforované pro lepší odvětrávání. Prsty mají zesílenou ochranu. Ochrana palce proti úderům i proti vykloubení. Dlaň - materiál kůže NASH, kvalitní vnitřní podšívka skvěle umožňuje rychlejší vysychání. Rozšířená jednodílná manžeta užšího střihu zajišťuje ochranu zápěstí a zároveň dovoluje hráči neomezený pohyb ruky v zápěstí.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 1.399
SLEVA 15%
CENA 1.199
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: Winnwel

RUKAVICE WINNWELL AMP500 ŽÁK-YTH

Cena s DPH: 1149,-

Výrobce: warrior

Rukavice WARRIOR COVERT LITE YTH

Cena s DPH: 1299,-

Výrobce: ccm

Rukavice CCM Next YTH

Cena s DPH: 1299,-

Výrobce: ccm

Rukavice CCM Tacks AS-550 YTH

Cena s DPH: 1299,-

Výrobce: ccm

Rukavice CCM Tacks AS-V Pro YTH

Cena s DPH: 1379,-

Výrobce: warrior

Rukavice WARRIOR ALPHA FR2 YTH

Cena s DPH: 1489,-

Výrobce: warrior

Rukavice WARRIOR Covert QR5 Pro YTH

Cena s DPH: 1748,-

Výrobce: warrior

Rukavice Warrior Alpha LX PRO YTH

Cena s DPH: 1799,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 14-16hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell