Výrobce:

HOKEJKA (HŮL) EASTON V9 SERIES GRIP SR

-58%
výprodej
HOKEJKA (HŮL) EASTON V9 SERIES GRIP SR

POPIS PRODUKTU

Špičková kompozitová hokejka nové generace EASTON V9E vyrobena absolutně novou composite nano technologií.

Technologicky zcela nová špičková hokejka Easton V9 Series Grip je hlavní hvězdou nového Easton V SERIES řady (Nahrazuje hůl EASTON MAKO I PRO)- Tento model používá třeba Jiří Hudler! Hokejka V9 používá profil Tradiční Uhranolový profil. Po letech zkoumání, co hokejisté potřebují, hokejka Easton V9 optimalizuje rychlost střely, úhlu natočení lopatek a přenosu energie. U Hyper CS™ technologie pomáhá v tomto procesu, protože vyztužená špička a změkčená zúžená část čepele, umožňuje hráčům dát ještě více energie do hokejky, což vede k blesku rychlé střele. V9 Series staví na úspěchu dosaženého modely MAKO. V9 používá tradiční U Kužel, který byl také použit u modelů M-MAKO.. nabízející skvělou rovnováhu sil s rychlou úsťovou rychlost střely. Práce ruku v ruce s kuželem je vše v nové konstrukci HyperToe ™ . Střední část čepele jsme změkčili a ve střední části čepele s přidáním dalších vnitřních nosných žeber poskytuje velký skok v tuhosti. To umožňuje, aby střední část čepele byla mírně tvrdší a fungující čepel zajistí ještě větší rychlost, zatímco špička zůstává tuhá pro vynikající přesnost. Easton i nadále zlepšoval na předchozí hokejce řady Mako čepel s novým segmentovým jádrem čepel, které využívá AIREX pěnu. Tato pěna je letecký kvalita, která poskytuje ještě lepší puk pocit a zvýšená citlivost. Při výrobě shaftu hokejky EASTON V9 používá Uni-karbonovou konstrukci, která všeobecně zarovná uhlíková vlákna ve svislém směru shora dolů. Easton vytvořil hráčům lehčí a pevnější čepel, která je velmi účinná při přenosu energie, než předchozí konstrukce Kevlar čepele. Tenký klasický U profil HYPER PROFIL to vše umožňuje silnější střelu díky prohybu shaftu ve středové části. Použit Grip technologi 3. generace. (váha pouhých 395 g.)- ( ZÁHYBY A TVRDOSTI: LEVÁ + PRAVÁ, E3 HALL-SAKIC, E5 GETZLAF- 85, 100, 110FLEX.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 6.999
SLEVA 58%
CENA 2.999
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: easton

HOKEJKA (HŮL) EASTON GX PRO GRIP SR

Cena s DPH: 2899,-

Výrobce: easton

HOKEJKA (HŮL) EASTON MAKO ELITE GRIP SR

Cena s DPH: 2895,-

Výrobce: warrior

Hokejka WARRIOR COVERT QRE40 SR

Cena s DPH: 2699,-

Výrobce: ccm

Hokejka CCM SuperTacks 9380 SR

Cena s DPH: 3349,-

Výrobce: ccm

HOKEJKA (HŮL) CCM JETSPEED PRO SR GRIP

Cena s DPH: 3445,-

Výrobce: ccm

HOKEJKA (HŮL) CCM JETSPEED 460 SR GRIP

Cena s DPH: 3495,-

Výrobce: warrior

HOKEJKA (HŮL) WARRIOR ALPHA DX3 SR

Cena s DPH: 3645,-

Výrobce: warrior

HOKEJKA (HŮL) WARRIOR ALPHA DX4 SR

Cena s DPH: 2345,-

Výrobce: bauer

HOKEJKA (HŮL) BAUER VAPOR X2.7 SR

Cena s DPH: 2295,-

Výrobce: bauer

HOKEJKA (HŮL) BAUER SUPREME 170 SR

Cena s DPH: 2155,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell