Výrobce:

HOKEJKA EASTON V9 ELITE PRO GRIP SR

-58%
výprodej
HOKEJKA EASTON V9 ELITE PRO GRIP SR

POPIS PRODUKTU

Špičková kompozitová hokejka nové generace EASTON V9 ELITE PRO vyrobena absolutně novou composite nano technologií. Top model Synergy legendární kanadské značky.

Technologicky špičková hokejka Easton V9 ELITE Series PRO Grip používá tradiční Uhranolový profil. Po letech zkoumání, co hokejisté potřebují, hokejka Easton V9 optimalizuje rychlost střely, úhlu natočení lopatek a přenosu energie. U Hyper CS™ technologie pomáhá v tomto procesu, protože vyztužená špička a změkčená zúžená část čepele, umožňuje hráčům dát ještě více energie do hokejky, což vede k rychlé střele. V9  staví na úspěchu dosaženého modely MAKO. V9 používá tradiční U Kužel, který byl také použit u modelů M-MAKO.. nabízející skvělou rovnováhu sil s rychlou úsťovou rychlost střely. Práce ruku v ruce s kuželem je vše v nové konstrukci HyperToe ™ . Střední část čepele jsme změkčili a ve střední části čepele s přidáním dalších vnitřních nosných žeber poskytuje velký skok v tuhosti. To umožňuje, aby střední část čepele byla mírně tvrdší a fungující čepel zajistí ještě větší rychlost, zatímco špička zůstává tuhá pro vynikající přesnost. Easton i nadále zlepšoval čepel s novým segmentovým jádrem čepel, které využívá AIREX pěnu. Tato pěna je letecká kvalita, která poskytuje ještě lepší puk pocit a zvýšená citlivost. Při výrobě shaftu hokejky EASTON V9 používá Uni-karbonovou konstrukci, která všeobecně zarovná uhlíková vlákna ve svislém směru shora dolů. Easton vytvořil hráčům lehčí a pevnější čepel, která je velmi účinná při přenosu energie, než předchozí konstrukce Kevlar čepele. Tenký klasický U profil HYPER PROFIL to vše umožňuje silnější střelu díky prohybu shaftu ve středové části. Použit Grip technologi 3. generace. (váha pouhých 395 g.) 
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 6.999
SLEVA 58%
CENA 2.999
včetně DPH
Související produkty

Výrobce: warrior

Hokejka WARRIOR COVERT QR5 40 SR

Cena s DPH: 3099,-

Výrobce: bauer

Hokejka Bauer NEXUS 3N GRIP SR

Cena s DPH: 3299,-

Výrobce: warrior

Hokejka Warrior Alpha LX 40 SR

Cena s DPH: 2689,-

Výrobce: warrior

Hokejka Warrior Novium SP SR

Cena s DPH: 3399,-

Výrobce: ccm

Hokejka CCM Ribcor Trigger 86K SR

Cena s DPH: 3399,-

Výrobce: warrior

Hokejka WARRIOR ALPHA LX2 COMP SR

Cena s DPH: 3449,-

Výrobce: ccm

Hokejka CCM Jetspeed FT660 SR

Cena s DPH: 2499,-

Výrobce: ccm

HOKEJKA CCM SUPER TACKS AS1 SR GRIP

Cena s DPH: 3499,-

Výrobce: bauer

Hokejka BAUER VAPOR LEAGUE GRIP STICK SR

Cena s DPH: 3699,-

Výrobce: ccm

Hokejka CCM Ribcor Trigger 84K SR

Cena s DPH: 2222,-

Výrobce: warrior

Hokejka WARRIOR ALPHA LX2 STRIKE SR

Cena s DPH: 2098,-

Výrobce: ccm

Hokejka CCM Jetspeed FT655 SR

Cena s DPH: 2095,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 14-16hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell