Výrobce:

TAŠKA CCM 380 DELUXE WHEELED BAG SR 37

-18%
TAŠKA CCM 380 DELUXE WHEELED BAG SR 37

POPIS PRODUKTU

Nová hráčská taška CCM 380 na kolečkách uspokojí každého aktivního hokejistu.

  Tento model prošel zásadní inovací a je ideaální pro hráče, kteří potřebují více místa pro přepravu výstroje. To znamená, že se skládá ze dvou bočních úložných prostorů a z jednoho hlavního, všechny tři jsou uzavíratelné na zip. Hlavní úložný prostor je pochopitelně největší. Na spodku tašky se nachází dvě ochranné lišty, které slouží k rovnováze celé tašky. Tato hokejová taška má dvě kolečka pro snadnější přepravu výstroje. Pevné poutko na uchopení hráčské tašky. Tato taška má také klasické popruhy k nošení tašky na ramenou. Spodní část tašky je opravdu z kvalitního materiálu, který by měl vydržet i ty nejnáročnější podmínky. Kolečka jsou vyrobena tak, aby nebyl problém tašku přemístit po jakémkoliv povrchu. Pro dlouhou životnost sportovní tašky používá CCM 600D polyester, proti protržení tašky. Tašky má uvnitř také jednu prodyšnou část, která je samostatně uzavíratelná. Tento prostor je určen například pro mokré ribano, aby bylo oddělené od ostatních věcí.Dvou kolečková taška s pevným dnem. Na všech třech kapsách nalezneme zipy a na tašce atraktivní logo CCM. Rozměry tašky: 37" 94x 48x 42cm.  
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 2.899
SLEVA 18%
CENA 2.399
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: ccm

TAŠKA CCM 390 WHEELED BACKPACK 18

Cena s DPH: 2349,-

Výrobce: warrior

TAŠKA WARRIOR COVERT ROLLER BAG 38 SR

Cena s DPH: 2199,-

Výrobce: ccm

TAŠKA CCM 370 WHEELED BAG 37 SR

Cena s DPH: 1995,-

Výrobce: ccm

TAŠKA CCM CORE WHEELED BAG 320 SR

Cena s DPH: 1835,-

Výrobce: Winnwel

TAŠKA WINNWELL Q9 WHEEL BAG SR

Cena s DPH: 1699,-

Výrobce: Winnwel

TAŠKA WINNWELL Q6 WHEEL BAG SR

Cena s DPH: 1599,-

Výrobce: GRIT

TAŠKA GRIT HTFX SR

Cena s DPH: 3395,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell