Výrobce:

TAŠKA CCM 350 DELUXE CARRY BAG SR 37

-24%
TAŠKA CCM 350 DELUXE CARRY BAG SR 37

POPIS PRODUKTU

Hráčská hokejová taška Ccm 350 DELUXE je konstruována pro hráče, kteří potřebují více místa pro přepravu výstroje.

   Taška se skládá z jednoho hlavního úložného prostoru a ze dvou postranních prostorů. Do těchto tří úložných kapes se bez problému vejde celá výstroj (bod 1 – viz, obrázek níže). Hlavní úložný prostor je pochopitelně největší. Na spodku tašky se nachází dvě ochranné lišty, které slouží k rovnováze celé tašky. Tato hokejová taška je bez koleček. Taška má klasické popruhy (bod 2 – viz, obrázek níže) k nošení tašky na ramenou. Spodní část tašky je z materiálu (bod 3 – viz, obrázek níže), který by měl vydržet náročnější podmínky užívání. Pro dlouhou životnost sportovní tašky používá CCM 600D polyester, proti protržení tašky. Tašky má uvnitř také jednu prodyšnou část, která je samostatně uzavíratelná. Tento prostor je určen například pro mokré ribano, aby bylo oddělené od ostatních věcí. Vzhled: Celo černá taška s bílím nápisem CCM na spodku tašky. Dvou kolečková taška s pevným dnem. Výsuvné teleskopické madlo také nechybí. Na hlavním úložném prostoru nalezneme zipy s hnědými nášivkami.  Vhodná taška, pro ty hráče, kterým nevadí, že musí tašku nosit na ramenou. Tento model je vhodný od hobby hokejistů, až po výkonnostní hráče. Na vyšších modelech je použit lepší materiál ve spodní části tašky. Rozměry tašky: 94x 48x 42cm.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 1.899
SLEVA 24%
CENA 1.445
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: Winnwel

TAŠKA WINNWELL PREMIUM CARRY BAG SR

Cena s DPH: 1535,-

Výrobce: easton

TAŠKA EASTON SYNERGY ELITE SR

Cena s DPH: 1695,-

Výrobce: warrior

BATOH WARRIOR SPORT BACKPACK BLK

Cena s DPH: 1095,-

Výrobce: Fischer

TAŠKA FISCHER TEAM BAG SR 43

Cena s DPH: 1055,-

Výrobce: ccm

Taška CCM Pro Team BackPack

Cena s DPH: 999,-

Výrobce: warrior

Taška Warrior Q40 Cargo Carry Bag Large

Cena s DPH: 945,-

Výrobce: ccm

TAŠKA CCM 310 CORE CARRY BAG 38 SR

Cena s DPH: 895,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell