Výrobce:

Rukavice CCM Tacks XF PRO SR

Novinka
-13%
Rukavice CCM Tacks XF PRO SR

POPIS PRODUKTU

Hokejové rukavice CCM Tacks XF PRO Black/Grey Senior jsou hokejové rukavice pro profesionální hokejisty. Špičkové rukavice rozhodují o tom, jaký budeš mít cit v rukou. Zároveň chrání prsty a zápěstí před údery hokejkou.

CCM Tacks XF PRO Black/Grey jsou TOP hokejové rukavice pro profesionální hokejisty a všechny hráče, kteří si chtějí dopřát to nejlepší. Hokejové rukavice mají maximální vyztužení proti sekerám od soupeřů a mají ohebnou konstrukci, aby práce s pukem byla co nejkomfortnější. Rukavice doplňují funkční materiály, aby byl dokonale odveden pot nebo antibakteriální podšívka. Stupeň ochrany rukavic CCM Tacks XF PRO Black/Grey je vysoký. Profesionální rukavice jsou perfektní volbou pro hráče na nejvyšší úrovni. Jestli hraješ ve vysoké intenzitě a střety s protihráči jsou tvrdé, potřebuješ maximální ochranu, aby tvoje kouzla s pukem mohla pokračovat. Rukavice CCM Tacks XF PRO Black/Grey mají univerzální střih. To znamená, že mají širší střih rukavic v oblasti prstů i zápěstí a měly by být sázkou na jistotu. Rukavice CCM Tacks XF PRO Black/Grey mají 3dílný ukazováček a prostředníček. To zajišťuje lepší ohýbání prstů a více kontroly nad hokejkou. Rukavice CCM Tacks XF PRO Black/Grey mají dvoudílný palec. Spolu s členitějším dělením prstů tak dostaneš pocit, že neoblékáš rukavice, ale hokejku držíš v holých rukou.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 6.199
SLEVA 13%
CENA 5.399
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: warrior

Rukavice WARRIOR Covert QR6 PRO SR

Cena s DPH: 5499,-

Výrobce: ccm

Rukavice CCM Tacks AS-V Pro SR

Cena s DPH: 5099,-

Výrobce: warrior

Rukavice WARRIOR ALPHA LX2 PRO SR

Cena s DPH: 4998,-

Výrobce: ccm

Rukavice CCM Tacks 4R Pro2 SR

Cena s DPH: 4980,-

Výrobce: ccm

Rukavice CCM JETSPEED FT6 PRO SR

Cena s DPH: 4949,-

Výrobce: warrior

Rukavice WARRIOR ALPHA FR2 PRO SR

Cena s DPH: 4399,-

Výrobce: ccm

RUKAVICE CCM SUPER TACKS AS1 SR

Cena s DPH: 4099,-

Výrobce: warrior

Rukavice WARRIOR ALPHA LX2 SR

Cena s DPH: 3998,-

Výrobce: ccm

Rukavice CCM JETSPEED FT6 SR

Cena s DPH: 3989,-

Výrobce: ccm

Rukavice CCM Tacks AS-V SR

Cena s DPH: 3899,-

Výrobce: warrior

Rukavice WARRIOR Covert QR5 20 SR

Cena s DPH: 3599,-

Výrobce: bauer

Rukavice BAUER NEXUS 2N PRO SR

Cena s DPH: 3499,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 14-16hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell