Výrobce:

NÁKRČNÍK CCM PRO NECK GUARD

-17%
NÁKRČNÍK CCM PRO NECK GUARD

POPIS PRODUKTU

Nákrčník CCM PRO je pevný a velmi odolný chránič, který zajistí výbornou ochranu při jakémkoliv kontaktu s hokejkou nebo pukem.

  Zapínání je řešeno pomocí suchého zipu, který je umístěn v zadní části chrániče. Chránič se dodává v univerzální velikosti, která se dá nastavit právě díky suchému zipu. Chránič je při doteku s pokožkou jemný a nikde neškrtí. Nákrčník taky výborně odvádí vlhkost, takže Váš krk zůstane v suchu. Speciální kevlorové vlákna proti proříznutí! Velikost nastavitelná pomocí suchého zipu. Příjemný při doteku s pokožkou. Odvádí vlhkost. Velikost: Senior 35-45cm, junior 25-35cm. Barva: Černá.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 1.399
SLEVA 17%
CENA 1.175
včetně DPH

GALERIE

Související produkty
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell