Výrobce:

Kalhoty CCM Tacks XF Pro SR

Novinka
-13%
Kalhoty CCM Tacks XF Pro SR

POPIS PRODUKTU

Kalhoty CCM Tacks XF Pro SR jsou nejvyšší model pro profesionální hokejisty a nabízí bezkonkurenční ochranu i pohodlí.

Díky integrovanému nastavitelnému pásku a stabilizované břišní vycpávce nabízejí kompletní krytí ASD (Anatomical Shield Design) a profesionální ventilaci.  Díky prvotřídní absorpci podšívky a mnoha tvarovaným ochranným chráničům vám tyto kalhoty zajistí plnou ochranu bez ohledu na to, jak tvrdá bude vaše hra. Maximální krytí ASD (Anatomical Shield Design) obepínající ochrana FlexMotion a ventilační systém AER-TEC byla navržena tak, aby poskytovala nejvyšší úroveň ochrany, nyní s pokročilou úrovní prodyšnosti díky přidání některých termoregulačních prvků AER-TEC.  Větraná břišní vycpávka přivádí chladný vzduch a MAX COVERAGE ASD vás chrání jako profesionály. Nastavitelný vestavěný pásek udržuje kalhoty během hry na svém místě, zatímco ochranná břišní vycpávka poskytuje větší krytí a zůstává tam, kde má. Praktické skryté prodloužení délky o +1"" se skvěle hodí pro růstové skoky nebo vyšší hráče. Prémiová sublimovaná podšívka absorbuje méně potu a profesionální ochrana chráničů vám pomůže zůstat na ledě chráněný a v suchu. Chránič boků profesionální úrovně vyztužený materiálem D3O® Zero odvádí sílu nárazu pryč odkyčelních kloubů, zatímco jedinečná segmentovaná konstrukce chrániče boků FlexMotion zvyšuje pohyblivost.  Také je přidaný ventilační systém AER-TEC, který pomáhá zabránit přehřívání a pocení. Odkrytá pěnová páteř s D3O®, bezešvý přechod na zadní podložku a pěnová vložka zajistí ochranu páteře na profesionální úrovni s přidaným ventilačním odvodním systémem pro vynikající prodyšnost se segmentovanou podložkou pod kostrč pro pohyblivost na profesionální úrovni. Odolná ochrana na profesionální úrovni s plovoucími chrániči stehen umožňujícími vlastní výšivku a zipem na vnitřní straně nohavic, pro rozšíření podle potřeby. Vyrobeno z prvotřídního nylonu 400D vyztuženého na všech důležitých místech, s profi střihem v zadní části nohavic a nově přidaným ventilačním systémem pro dokonalou prodyšnost.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 6.499
SLEVA 13%
CENA 5.699
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: ccm

Kalhoty CCM Tacks AS-V Pro SR

Cena s DPH: 5599,-

Výrobce: warrior

Kalhoty WARRIOR ALPHA LX30 SR

Cena s DPH: 3199,-

Výrobce: ccm

Kalhoty CCM Tacks AS 580 SR

Cena s DPH: 2999,-

Výrobce: ccm

Kalhoty CCM Next SR

Cena s DPH: 2488,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 14-16hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell