Výrobce:

KALHOTY CCM SUPER TACKS 9080 SR

-26%
KALHOTY CCM SUPER TACKS 9080 SR

POPIS PRODUKTU

Špičkový, druhý nejvyšší model kalhot CCM 9080 nejnovější řady TACKS s profesionální úrovní ochrany i s maximálním pohodlím.

 Hokejové kalhoty s pohodlným střihem a špičkovou konstrukcí chráničů. Nově je u tohoto modelu kalhot použit špičkový ochranný materiál, speciální a unikátní pěnová hmota vyrobená technologií D3O®. Materiál vyrobený touto technologií reaguje podle měnící se intenzity nárazu a zaručuje maximální úroveň ochrany v jakémkoli okamžiku Vysoce odolný a trvanlivý vnější materiál prémiové kvality PRO 400D Nylon. Boční strany kalhot se zvýšenou ochranou proti prodření. Možnost prodloužení délky kalhot o 1" (2,5 cm) díky originální konstrukci se zipem, skrytě umístěným pod polstrovaným pásem kolem boků, který stačí rozepnout a délka kalhot se prodlouží směrem dolů. Ideální pro vysoké a štíhlé hráče. Anatomicky tvarované chrániče boků s originální JDP konstrukcí, která zajišťuje maximální úroveň ochrany díky rozptýlení energie nárazu. Navíc s využitím špičkového materiálu D3O® SMART. Materiál vyrobený touto technologií reaguje podle měnící se intenzity nárazu a zaručuje maximální úroveň ochrany v jakémkoli okamžiku. Originální konstrukce chrániče kyčlí, stehen i zad z anatomicky tvarovaných PE dílů. Anatomicky předtvarovaný pohodlný chránič ledvin z materiálu PE se špičkovou úrovní ochrany. Vyvýšený a pohodlný chránič páteře "plovoucí" konstrukce, se špičkovou úrovní ochrany díky materiálu D3O® SMART. Špičková vnitřní podšívka s výborným odvodem vody a rychlým vysycháním. Anatomicky tvarované stehenní chrániče se zesílenou ochranou, odlehčené. Vylepšené chránění kostrče s anatomicky tvarovaným chráničem. Zipy na vnitřní straně nohavic. Vylepšený systém ventilace v zadní části. Strečový (pružný) klín pro pohodlí a neomezenou pohyblivost.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 3.999
SLEVA 26%
CENA 2.995
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: bauer

KALHOTY BAUER NEXUS N9000 SR

Cena s DPH: 2945,-

Výrobce: bauer

KALHOTY BAUER SUPREME 2S SR

Cena s DPH: 3285,-

Výrobce: bauer

KALHOTY BAUER NEXUS 800 SR

Cena s DPH: 2699,-

Výrobce: bauer

KALHOTY BAUER SUPREME S190 SR

Cena s DPH: 2645,-

Výrobce: warrior

Kalhoty WARRIOR COVERT QRE30 SR

Cena s DPH: 2599,-

Výrobce: warrior

Kalhoty WARRIOR COVERT QRE20 PRO SR

Cena s DPH: 3499,-

Výrobce: ccm

KALHOTY CCM QUICKLITE 270 SR

Cena s DPH: 2399,-

Výrobce: ccm

KALHOTY CCM TACKS 9060 SR

Cena s DPH: 2395,-

Výrobce: warrior

KALHOTY WARRIOR COVERT QRL SR

Cena s DPH: 3595,-

Výrobce: bauer

KALHOTY BAUER SUPREME 2S PRO SR

Cena s DPH: 3899,-

Výrobce: warrior

KALHOTY WARRIOR COVERT QRE10 SR

Cena s DPH: 4199,-

Výrobce: ccm

KALHOTY CCM JETSPEED FT350 SR

Cena s DPH: 1649,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell