Výrobce:

HOKEJKA (HŮL) CCM ULTIMATE SR

-18%
HOKEJKA (HŮL) CCM ULTIMATE SR

POPIS PRODUKTU

Laminátová hokejka CCM Ultimate SR je vhodná na různé typy povrchů. 

S totou hokejkou můžete s ní hrát hokej, hokejbal a další sporty. Čepel s ABS jádrem je lehká a odolná. Laminátový shaft je velmi silný a odolný s trvanlivou lesklou úpravou. Hokejka za výbornou cenu s maximální odolností, optimální tvrdostí a výborným citem pro hráče, kteří nehrají hokej profesionálně. Univerzální hokejka pro rekreační hráče Laminátový shaft hole je silný a odolný s trva.nlivou lesklou úpravou. Díky své tvrdosti flex 85 je optimální pro neprofesionální hráče. Čepel na různé povrchy. Čepel hole se zahnutím P29 je lehká, odolná, s kvalitním ABS jádrem, které zvyšuje sílu při střele, trvanlivost a tlumí vibrace. Díky svým vlastnostem je odolná na různé typy povrchů a vy s ní můžete hrát na ledě, betonu a dalších površích.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 849
SLEVA 18%
CENA 699
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: ferland

HOKEJKA (HŮL) FERLAND 1000 SR

Cena s DPH: 695,-

Výrobce: ferland

HOKEJKA (HŮL) FERLAND 3000 SR

Cena s DPH: 795,-

Výrobce: Fischer

HOKEJKA (HŮL) FISCHER HX8 SR

Cena s DPH: 545,-

Výrobce: artis_ČR

HOKEJKA ARTIS AH 201 SR

Cena s DPH: 425,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell