Výrobce:

HOKEJKA (HŮL) CCM JETSPEED FT2 SR

Novinka
-39%
HOKEJKA (HŮL) CCM JETSPEED FT2 SR

POPIS PRODUKTU

Špičková kompozitová hůl Ccm Jetspeed FT2 s gripem je určena pro náročné profesionální hráče.

Nová generace modelové řady kompozitových holí CCM JETSPEED, vyvinutá pro současný extrémně rychlý hokej! Všechny hole CCM JETSPEED mají nově navržený tzv. Hybrid Kick Point, který vytváří kloubový efekt a přispívá k větší razanci střel, nová je i konstrukce čepele JETFUEL JF-80 pro nepřekonatelný cit a přesnost, a v neposlední řadě došlo i k optimalizaci tradičního průřezu žerdě, který tak ještě lépe padne do ruky. Nová špičková X-FLOW technologie výroby zajišťuje dokonalé zaplnění všech dutin a odstranění nadbytečné pryskyřice při procesu lisování, čímž se zvyšuje na maximum kvalita, pevnost a odolnost hole a zároveň snižuje celková hmotnost. Konstrukce hole ze speciální karbonové tkaniny z exkluzivního materiálu SIGMATEX zajišťuje ultra nízkou hmotnost a extrémní odolnost i cit. Nový hybridní Kick Point. Optimalizovaný tradiční průřez žerdě s mírně konkávními stěnami skvěle padne do ruky. Komfortní GRIP povrch žerdě. Nová čepel JETFUEL JF-80. Super odlehčená čepel se speciálním jádrem s tlumicí technologií, taktilním povrchem a vyztuženou patkou a špičkou nabízí unikátní kombinaci lehkosti, citu a pevnosti. Celá tato vnitřní konstrukce je navržena a speciálně vyladěna tak, aby zaručovala maximální cit a ovladatelnost a umožňuje střelu i přihrávku s maximální energií. Speciální karbonová vlákna SIGMATEX jako vnější vrstva čepele pro snížení hmotnosti a lepší vyvážení i cit.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 6.999
SLEVA 39%
CENA 4.295
včetně DPH
Související produkty

Výrobce: warrior

HOKEJKA (HŮL) WARRIOR ALPHA DX PRO SR

Cena s DPH: 4345,-

Výrobce: warrior

HOKEJKA (HŮL) WARRIOR QRE PRO SR

Cena s DPH: 4395,-

Výrobce: warrior

HOKEJKA (HŮL) WARRIOR ALPHA QX PRO SR

Cena s DPH: 4145,-

Výrobce: warrior

HOKEJKA (HŮL) WARRIOR ALPHA QX GRIP SR

Cena s DPH: 4495,-

Výrobce: bauer

Hokejka Bauer Vapor 2X Pro SR

Cena s DPH: 4499,-

Výrobce: warrior

HOKEJKA (HŮL) WARRIOR QRE EDGE

Cena s DPH: 4895,-

Výrobce: warrior

HOKEJKA (HŮL) WARRIOR ALPHA DX3 SR

Cena s DPH: 3645,-

Výrobce: ccm

Hokejka CCM Ribcor TRIGGER 3D SR

Cena s DPH: 3599,-

Výrobce: ccm

HOKEJKA (HŮL) CCM JETSPEED 460 SR GRIP

Cena s DPH: 3495,-

Výrobce: ccm

HOKEJKA (HŮL) CCM JETSPEED PRO SR GRIP

Cena s DPH: 3445,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell