Výrobce:

CHRÁNIČE RAMEN CCM TACK AS1 YTH-ŽÁK

Novinka
-17%
CHRÁNIČE RAMEN CCM TACK AS1  YTH-ŽÁK

POPIS PRODUKTU

Ramena CCM AS1 yth je skvělý model řady a jsou určeny pro náročnější žákovské hráče.

Skvělá lehká ramena Ccm AS1 Yzh (nahrazuje Super Tacks Yth). KONSTRUKCE: STREČOVÁ KONSTRUKCE KRČNÍ ČÁSTI SE SYSTÉMEM E-FIT - Elastická krční část pro snazší oblékání. - VÝLISKY: PE RAMENNÍ VÝLISKY - Ramenní výlisky z PE vysoké kvality, vyztužené PE pěnou pro dodatečnou ochranu a pohodlí. - BICEPS: NASTAVITELNÝ CHRÁNIČ BICEPSU - Na míru přizpůsobený tvar pro větší pohodlí a profesionální úroveň ochrany. - TRUP: NASTAVITELNÝ CHRÁNIČ BŘICHA, ZAPÍNÁNÍ VELCRO PO CELÉ DÉLCE PRO SNADNÉ NASTAVENÍ A ODLEHČENÁ PĚNOVÁ VÝSTELKA - Odlehčená a individuálně přizpůsobitelná konstrukce pro maximální pohodlí. - HRUDNÍ KOST: INTEGROVANÝ CHRÁNIČ PÁTEŘE Z LISOVANÉ PE PĚNY - Odlehčená pěna pro špičkovou ochranu a pohodlí. - PÁTEŘ: POHYBLIVÝ CHRÁNIČ HRUDNÍ KOSTI Z LISOVANÉ PE PĚNY S CHYTRÝM MATERIÁLEM D3O® - Konstrukce chrániče umožňuje volnost pohybu a chytrý materiál D3O® pohlcující nárazy spolehlivě chrání.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 1.649
SLEVA 17%
CENA 1.385
včetně DPH

GALERIE

Související produkty
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell