Výrobce:

BRUSLE CCM JETSPEED FT460 SR

-21%
BRUSLE CCM JETSPEED FT460 SR

POPIS PRODUKTU

Brusle Ccm Jetspeed FT460 je nejen nová konstrukčně, ale i vlastnostmi a je určena pro náročné amatérské až lehce výkonnostní hráče.

Nižší modelová řada bruslí JETSPEED FT460 (Nahrazují FT360) - TECHNOLOGIE METAFRAME SE SYNTETICKÝM KOMPOZITEM: Systém ergonomického tvarování pro nejlépe padnoucí botu ve své třídě. - VÝPLŇ: VYSOCE ODOLNÉ MIKROVLÁKNO S ODĚRUVZDORNÝM VYZTUŽENÍM DURAZONE - Výplň je velmi odolná vůči opotřebení a zároveň trvanlivá a pohodlná. - VYCPÁVKY KOTNÍKU: PAMĚŤOVÁ PĚNA S RŮZNOU HUSTOTOU - Symetrické pěnové polštářování se přizpůsobí anatomickému tvaru hráčovy nohy pro pohodlné a přesné obepnutí. - FILCOVÝ JAZYK S LISOVANOU OCHRANOU PROTI ZAŘEZÁVÁNÍ: Filc o tloušťce 7 mm se zpevňujícími vrstvami pro vylepšené pohodlí a ochranu. - VYZTUŽENÁ VSTŘIKOVANÁ PODEŠEV SE SYSTÉMEM ODVĚTRÁVÁNÍ: Pevná a odolná pro vylepšený přenos energie. - STÉLKA: ANATOMICKY TVAROVATELNÁ - Poskytuje oporu a pohodlí. - DRŽÁK: SR - SPEEDBLADE XS: Nový držák se systémem BladeLock pro rychlé uvolnění nože. JR: SPEEDBLADE 4.0 - Prokazatelně odolnější s větším útočným úhlem, který umožňuje větší záběr i stabilitu při zatáčení. - NŮŽ: SR SB XS NEREZOVÝ - Zajišťuje trvanlivost ostří pro dlouhodobou výkonnost. JR: SB NEREZOVÝ - Zajišťuje trvanlivost ostří pro dlouhodobou výkonnost.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 5.499
SLEVA 21%
CENA 4.395
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: bauer

Brusle BAUER SUPREME S35 SR

Cena s DPH: 4299,-

Výrobce: bauer

BRUSLE BAUER SUPREME S25 SR

Cena s DPH: 3295,-

Výrobce: bauer

Brusle BAUER SUPREME S37 SR

Cena s DPH: 6499,-

Výrobce: easton

BRUSLE EASTON STEALTH 55S SR

Cena s DPH: 2095,-

Výrobce: ccm

BRUSLE CCM TACKS 9070 SR

Cena s DPH: 7225,-

Výrobce: ccm

BRUSLE CCM TACKS 9040 SR

Cena s DPH: 1445,-

Výrobce: botas

BRUSLE BOTAS ATTACK 181 SR

Cena s DPH: 1445,-

Výrobce: botas

BRUSLE BOTAS 211 PRESTON SR

Cena s DPH: 1395,-

Výrobce: Winnwel

BRUSLE WINNWELL AMP 300 SR

Cena s DPH: 1345,-

Výrobce: ccm

Brusle CCM SuperTacks 9380 SR

Cena s DPH: 8899,-

Výrobce: ccm

Brusle CCM SuperTacks AS3 SR

Cena s DPH: 13999,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell