Výrobce:

Brankářské kalhoty CCM Axis F9 INT

Novinka
-12%
Brankářské kalhoty CCM Axis F9 INT

POPIS PRODUKTU

Brankářské kalhoty AXIS F9 INT vynikají svým pohyblivým, ale zároveň chránícím střihem. NOVINKA SEZÓNY 2024/2025!!

Strategická konstrukce FLEXMOTION a segmentované pěny HD podporují dynamické pohyby potřebné k nejtěžším zákrokům. Střih Max Flex Fit a vnitřní pásek Fit+ poskytují adaptivní tvar, zatímco prodyšná vícevrstvá podšívka pomáhá udržet vás v suchu po celou dobu hry.Střih Max Flex: Vyrobeno pro maximální mobilitu při zachování pokrytí. Snadno se přizpůsobí brankářům, kteří dávají přednost zastrčené vestě.Vnitřní páskový systém Fit+: Vylepšený střih a pocit, který lze přizpůsobit pohodlí, pohyblivosti a preferencím pro zastrkávání.Konstrukce FLEXMOTION se segmentovanou pěnou HD: Mobilní ochrana pro dynamické pohyby od zákroku k zákroku.Tvarovaná pěna HD a členitá konstrukce: Skvělá ochrana s mobilním designem pro lepší nošení a pohyblivost.Profilovaný střih s tvarovanou PE pěnou.Přizpůsobitelná vnitřní a vnější ochrana stehen.Nylon 4200 se strečovými zónami.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 6.299
SLEVA 12%
CENA 5.599
včetně DPH

GALERIE

Související produkty
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 14-16hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell