Výrobce:

Brankářské kalhoty CCM Axis F5 JR

Novinka
-11%
Brankářské kalhoty CCM Axis F5 JR

POPIS PRODUKTU

Brankářské kalhoty CCM F5 JR nabízejí mladým brankářům skvělé pohodlí a pohyblivost. Modelová řada Tacks. NOVINKA SEZÓNY 2024/2025!!

Konstrukce FLEXMOTION se segmentovou ochranou chrání brankáře a zároveň jim zajišťuje dynamický pohyb při každém zákroku. Systém pásku Fit+ a skrytý zip s prodloužením o 1" nabízí optimální přizpůsobení a dodatečné úpravy pro brankáře, kteří stále rostou. Střih Max Flex: Vytvořeno pro maximální mobilitu při zachování pokrytí.Skrytý zip s 1"" prodloužením délky.Vnitřní páskový systém Fit+ : Vylepšený střih a pocit, který lze přizpůsobit pohodlí, pohyblivosti a preference pro zastrkávání.Konstrukce FLEXMOTION se segmentovanou pěnou HD: Mobilní ochrana pro dynamické pohyby od zákroku k zákroku. Prodyšná podšívka: Vícevrstvá podšívka pro skvělou prodyšnost a pohodlí.Profilovaný střih s tvarovanou PE pěnou.Přizpůsobitelná vnitřní a vnější ochrana stehen.Nylon 4200 se strečovými zónami. Stupeň ochrany základní . Střih anatomický. Chránič páteře PE Foam with Segmented Design. Svršek 400D nylon. Systém zapínání tkaničky + přezka .
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 5.799
SLEVA 11%
CENA 5.199
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: ccm

Brankářské kalhoty CCM 1.5 JR

Cena s DPH: 5099,-

Výrobce: ccm

Brankářské kalhoty CCM AXIS A1.5 JR

Cena s DPH: 4499,-

Výrobce: ccm

BRANKÁŘSKÉ KALHOTY CCM PREMIER JR

Cena s DPH: 3999,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 14-16hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell