Výrobce:

Brankářské kalhoty CCM 1.9 SR

-16%
Brankářské kalhoty CCM 1.9 SR

POPIS PRODUKTU

Jsou nové kalhoty střední třídy od CCM pro ty nejnáročnější brankáře. Určitě také oceníte vnitřní pásek FIT+.

Brankářské kalhoty CCM 1.9 SR mají maximálně flexibilní tvar a jsou navržené pro perfektní pohyblivost při zachování potřebného krytí. Mají jednoduché nastavení a možnost prodloužení délky. Skrytý zip umožňuje prodloužení délky až o 1 palec (2,54 cm) – pouze u INT velikosti. Kalhoty mají systém vnitřního pásku FIT+. Ochrana boků/slabin v designu FLEXMOTION se segmentovanou PE pěnou. Pas kalhot tvoří konturovaný tvar s lisovanou PE pěnou. Tvarovaný plast s PE pěnou dobře ochrání stehno. Chránič páteře z lisované EVA pěny a segmentované konstrukce. Odolný materiál nylon 400D se strečovými zónami. BARVA ČERNÁ. Velikosti: S, M, L, XL. Obvod pasu : S  71 - 81 cm,  M 81 - 91 cm,  L 86 - 97 cm ,  XL 96 - 107 cm
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 6.999
SLEVA 16%
CENA 5.889
včetně DPH
Související produkty
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 14-16hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell