Výrobce:

Brankářská vyrážečka CCM Axis F9 SR

Novinka
-8%
Brankářská vyrážečka CCM Axis F9 SR

POPIS PRODUKTU

Vyrážečka CCM Axis F9 SR je konstruována s pevnou konstrukcí LITECORE™, vynikajícím vyvážením a odrazem od povrchu.

Tuhé a silné bočnice jsou vyrobeny pro vynikající pokrytí a ochranu, zatímco aktualizovaný tvar zajišťuje bezproblémovou interakci při držení brankářské hole.  Ergonomický design a manžeta FLEXMOTION zajišťují optimální rozsah pohybu pro mechaniku zákroků i hru s pukem. Vycentrovaná poloha dlaně pro pocit vyváženosti. Vyztužená dlaň Nash® nabízí skvělý cit a odolnost. Přepracovaná konstrukce tuhé bočnice s přímou ochranou prstů pro lepší mobilitu, pokrytí a ochranu. Obal z pěny s vysokou hustotou poskytuje ergonomický design se skvělou ochranou proti nárazu. Vyrážecí deska LITECORE™ nabízí lehké vyvážení se zvýšenou silou odrazu od povrchu vyrážečky. Manžeta FLEXMOTION: zajišťuje strategické členění a nastavitelnost pro větší rozsah pohybu.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 6.699
SLEVA 8%
CENA 6.199
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: vaughn

BRANKAŘSKÁ VYRÁŽEČKA VAUGHN SLR2 SR

Cena s DPH: 4995,-

Výrobce: vaughn

VYRÁŽEČKA VAUGHN VELOCITY V9 PRO SR

Cena s DPH: 8299,-

Výrobce: vaughn

VYRÁŽEČKA VAUGHN VELOCITY V10 PRO SR

Cena s DPH: 8799,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 14-16hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell