Výrobce:

BRANKÁŘSKÁ LAPAČKA + VYRÁŽEČKA CCM EFLEX 3.9 INT (SET) WHITE

-27%
BRANKÁŘSKÁ LAPAČKA + VYRÁŽEČKA CCM  EFLEX 3.9 INT (SET) WHITE

POPIS PRODUKTU

Brankářský set lapačky a vyrážečky Ccm E FLEX 3.9 vhodný pro starší juniorské Intermedium výkonnostní až profesionální brankáře.

Nejnovější řada brankářského vybavení CCM EXTREME FLEX. Modelová řada EXTREME FLEX E3.9 (nahrazuje Ccm E860) přináší další vylepšení a zdokonalení, opět atraktivní design a skvělou trvanlivost a životnost. Set komfortní lapačky s vyrážečkou s vynikajícími vlastnostmi a vynikající úrovní ochrany pro špičkový výkon. Skvělá úroveň flexibility a mobility, kvalitní použité materiály a atraktivní design. Barevné provedení bílá. LAPAČKA Konstrukce lapačky z kvalitních mikrovláknových materiálů, na nejnamáhanější místa je použit odolný a trvanlivý 600D Nylon Hluboký dvojitý „T“ koš zabezpečuje jisté zachycení puku a brání jeho nechtěnému vypadnutí. Velmi lehké a snadné sevření koše umožňuje velkou jistotu zákroků a usnadňuje rychlé rozehrání puku Dvojdílná konstrukce manžety zabezpečuje brankáři maximální ochranu, ale zároveň neomezenou pohyblivost Vnitřní výplň čelní strany lapačky z odolných poly dílů a komfortního pěnového materiálu Segmentová konstrukce zadní strany lapačky zajišťuje špičkovou ochranu brankáře Komfortní usazení a excelentní ochrana palce ze vstřikovaného odolného PE pěnového materiálu Síťovinové díly v oblasti prstů zlepšují ventilaci a urychlují vysychání lapačky Komfortní SUREGRIP dlaň je odolná, zlepšuje přilnavost, čímž zajišťuje brankáři větší jistotu zákroků Rychlé a jisté upevnění lapačky na ruce pomocí systému pásků se suchým zipem Lapačka splňuje nejnovější normy a předpisy Mezinárodní hokejové federace IIHF pro rozměry brankářské výstroje. VYRÁŽEČKA Vnější materiál vyrážečky z kvalitní mikrovláknové kůže, na nejnamáhanější místa je použit odolný a trvanlivý 600D Nylon Konstrukce manžety s "otevřeným" designem zabezpečuje brankáři neomezenou pohyblivost zápěstí Složení čelní - blokovací strany vyrážečky z několika vrstev - 2 mm poly vrstva (plastová vložka), HD pěna, PE pěna  Texturovaná NASH dlaň, palec i prsty s vysokou úrovní trvanlivosti. Texturovaný povrch dlaně zlepšuje přilnavost a zvyšuje jistotu při ovládání hole Síťovinové provedení bočních stran prstů zajišťuje výbornou ventilaci a urychluje vysychání Rychlé a jisté upevnění vyrážečky na ruce pomocí koženého pásku se suchým zipem Vyrážečka splňuje nejnovější normy a předpisy Mezinárodní hokejové federace IIHF pro rozměry brankářské výstroje.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 10.999
SLEVA 27%
CENA 8.095
včetně DPH

GALERIE

 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell