Výrobce: CATMANDOO

BRANKÁŘSKÉ BETONY CCM EXTREME FLEX E4.9 DETROIT SR

-21%
BRANKÁŘSKÉ BETONY CCM EXTREME FLEX E4.9 DETROIT  SR

POPIS PRODUKTU

Nové skvělé betony Cccm Extreme Flex 4.9  jsou určeny pro seniorské poloprofesionální brankáře.

CCM EXTREME FLEX E4.9 je nejnovější řada brankářského vybavení CCM. Betony CCM Extreme Flex E4.9 Senior.  jsou svou konstrukcí a provedením ideální pro tzv. Hybridní styl chytání a nabízí ve své kategorii špičkovou ochranu a inovativní funkce, díky čemuž umožní každému brankáři rozvinout naplno své schopnosti a dovednosti a uplatnit svou šikovnost v bráně. Speciální barevný design v barvách klubů NHL. Vylepšený materiál na kluzných plochách vyrobený technologií SPEED SKIN umožňuje vyšší rychlost slidování a přesunů. Vnější materiál, použitý na čelní stranu betonů a na další nejnamáhanější místa, je osvědčená syntetická PU kůže. Vnitřní strana betonů je vyrobena z trvanlivého a odolného 400D Nylonu. REBOUND CONTROL - výplň betonů je tvořena speciálním pěnovým materiálem s různou hustotou. Na čelní odrážecí straně betonů je použit materiál měkčí, který zabezpečuje menší odraz puku a umožňuje tak brankáři lepší kontrolu. Výplňové materiály jsou extrémně lehké, přesto zajišťují perfektní ochranu a snižují celkovou hmotnost betonů. Vestavěné chrániče kolen, které lze v případě potřeby odstranit. Nový, extrémně rychlý a snadný systém připevnění betonů ke špičce bruslí pomocí suchých zipů. Propracovaná a promyšlená vnitřní konstrukce chráničů pro skvělou stabilit. pohodlné vnitřní pěnové polstrování pro koleno a celou holeň. rozměrné vnitřní díly, obepínající koleno, pro pocit pohodlí i jistoty při zákrocích. důležitý systém pro odvod vlhkosti, betony navíc rychleji vysychají. vnitřní "kanál" pro holeň  je dostatečně úzký, aby bylo ovládání betonů přesné a jejich pohyb kopíroval pohyb nohy brankáře a nedocházelo tak k nechtěnému přetáčení apod.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 24.999
SLEVA 21%
CENA 19.795
včetně DPH
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell