Výrobce:

KALHOTY BAUER NEXUS N9000 SR

-27%
KALHOTY BAUER NEXUS N9000 SR

POPIS PRODUKTU

Kalhoty Bauer Nexus N9000  pro profesionální hráče.

Lehké hokejové kalhoty BAUER NEXUS N9000 nahrazují model Nexus 800. Jsou zaměřené na neomezený pohyb a maximální ochranu. Kvalitní hráčské kalhoty mají výjimečný střih, který se dokonale přizpůsobí každé postavě a hráčskému stylu. Kalhoty jsou určeny pro poloprofesionální a profesionální hráče. Oproti loňskému modelu kvalita kalhot zůstala zachována - jen došlo k mírnému přtvrzení kalhot v oblasti- kyčlí, zadní partie a hlavně vylepšení anatomie. Kalhoty tvarem připomínají oblíbený model BAUER SUPREME 8000. Kalhoty dostaly pevnější materiál s příměsí SBD vláken pro delší výdrž. Celkově se podařilo skloubit poměr-kvalita a chránění. SPECIFIKACE- Jako všechny výrobky řady NEXUS tvoří i tyto kalhoty naprostou špičku ve své kategorii. Použité materiály a moderní technologie uspokojí i ty nejnáročnější hráče.Zlepšená ochrana páteře je zajištěna především systémem Air Unit, který obsahuje komprimovaný vzduch absorbující nárazovou energii. Zvýšení tohoto prvku chrání delší část páteře, a to i při rychlém pohybu. Chránič je nastavitelný dle individuálních požadavků hráče. Dynamické zóny snižují omezení v pohybu, promyšlená kombinace měkkých a pevných částí zajišťuje výrazně vyšší pohyblivost. Spolehlivé usazení kalhot zajišťuje unikátní systém upevnění. Individuální přizpůsobení přináší komfort během hry. Vnější povrch kalhot je vyroben z ultra odolného nylonu, který zaručuje vysokou ochranu proti oděrům, proříznutí či proseknutí chrániče.V přední části stehen jsou kalhoty opatřeny roztahovacími elastickými bloky Durastretch , které se přizpůsobují každému vašemu pochybu a optimalizují tak vaši rychlost a akceleraci. Díky tomu budete mít na ledě neskutečnou volnost pohybu a budete vždy o krok před soupeřem. Výstuhy s vysokou hustotou materiálu poskytnou vaší noze ochranu při střetu se soupeřem. Ledviny a bok jsou chráněny multi-segmentním pásem. Ten je speciálně strukturovaný aby dokonale a efektivně obepnul a ochránil hráčovo tělo. Kalhoty nabízí dokonalý systém ventilace a odvodu vlhkosti. Promyšlené ventilační cesty a použitý Dri Fit materiál přivádí během celé hry čerstvý vzduch a odvádí přebytečné teplo a vlhkost. Kalhoty díky tomu působí výrazně příjemněji a mnohem rychleji po zápase schnou. 
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 3.999
SLEVA 27%
CENA 2.945
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: ccm

KALHOTY CCM SUPER TACKS 9080 SR

Cena s DPH: 2995,-

Výrobce: bauer

KALHOTY BAUER NEXUS 800 SR

Cena s DPH: 2699,-

Výrobce: bauer

KALHOTY BAUER SUPREME S190 SR

Cena s DPH: 2645,-

Výrobce: bauer

KALHOTY BAUER SUPREME 2S SR

Cena s DPH: 3285,-

Výrobce: warrior

Kalhoty WARRIOR COVERT QRE30 SR

Cena s DPH: 2599,-

Výrobce: ccm

KALHOTY CCM QUICKLITE 270 SR

Cena s DPH: 2399,-

Výrobce: ccm

KALHOTY CCM TACKS 9060 SR

Cena s DPH: 2395,-

Výrobce: warrior

Kalhoty WARRIOR COVERT QRE20 PRO SR

Cena s DPH: 3499,-

Výrobce: warrior

KALHOTY WARRIOR COVERT QRL SR

Cena s DPH: 3595,-

Výrobce: bauer

KALHOTY BAUER SUPREME 2S PRO SR

Cena s DPH: 3899,-

Výrobce: warrior

KALHOTY WARRIOR COVERT QRE10 SR

Cena s DPH: 4199,-

Výrobce: ccm

KALHOTY CCM JETSPEED FT350 SR

Cena s DPH: 1649,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell