Výrobce:

KALHOTY BAUER NEXUS 800 SR

-33%
KALHOTY BAUER NEXUS 800 SR

POPIS PRODUKTU

Nový model kalhot BAUER NEXUS 800 určený pro profesionální hráče.

Kalhoty určené pro profesioální hokej. Tento model kalhot Bauer Nexus 800 nahrazuje model Bauer ONE 80. Kvalita kalhot zůstala zachována - jen došlo k mírnému přtvrzení kalhot v oblasti- kyčlí, zadní partie a hlavně vylepšení anatomie. Kalhoty tvarem připomínají oblíbený model BAUER SUPREME 8000. Kalhoty dostaly pevnější materiál s příměsí SBD vláken pro delší výdrž. Celkově se podařilo skloubit poměr-kvalita a chránění. SPECIFIKACE- Jako všechny výrobky řady NEXUS tvoří i tyto kalhoty naprostou špičku ve své kategorii. Použité materiály a moderní technologie uspokojí i ty nejnáročnější hráče.Zlepšená ochrana páteře je zajištěna především systémem Air Unit, který obsahuje komprimovaný vzduch absorbující nárazovou energii. Zvýšení tohoto prvku chrání delší část páteře, a to i při rychlém pohybu. Chránič je nastavitelný dle individuálních požadavků hráče. Dynamické zóny snižují omezení v pohybu, promyšlená kombinace měkkých a pevných částí zajišťuje výrazně vyšší pohyblivost. Spolehlivé usazení kalhot zajišťuje unikátní systém upevnění. Individuální přizpůsobení přináší komfort během hry. Vnější povrch kalhot je vyroben z ultra odolného nylonu, který zaručuje vysokou ochranu proti oděrům, proříznutí či proseknutí chrániče.V přední části stehen jsou kalhoty opatřeny roztahovacími elastickými bloky Durastretch , které se přizpůsobují každému vašemu pochybu a optimalizují tak vaši rychlost a akceleraci. Díky tomu budete mít na ledě neskutečnou volnost pohybu a budete vždy o krok před soupeřem. Výstuhy s vysokou hustotou materiálu poskytnou vaší noze ochranu při střetu se soupeřem. Ledviny a bok jsou chráněny multi-segmentním pásem. Ten je speciálně strukturovaný aby dokonale a efektivně obepnul a ochránil hráčovo tělo. Kalhoty nabízí dokonalý systém ventilace a odvodu vlhkosti. Promyšlené ventilační cesty a použitý Dri Fit materiál přivádí během celé hry čerstvý vzduch a odvádí přebytečné teplo a vlhkost. Kalhoty díky tomu působí výrazně příjemněji a mnohem rychleji po zápase schnou. VELIKOSTI: SENIOR- S, M, L,XL. BARVY, TM.MODRÁ, ČERNÁ, ČERVENÁ.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 3.999
SLEVA 33%
CENA 2.699
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: bauer

KALHOTY BAUER SUPREME S190 SR

Cena s DPH: 2645,-

Výrobce: warrior

Kalhoty WARRIOR COVERT QRE30 SR

Cena s DPH: 2599,-

Výrobce: bauer

KALHOTY BAUER NEXUS N9000 SR

Cena s DPH: 2945,-

Výrobce: ccm

KALHOTY CCM SUPER TACKS 9080 SR

Cena s DPH: 2995,-

Výrobce: ccm

KALHOTY CCM QUICKLITE 270 SR

Cena s DPH: 2399,-

Výrobce: ccm

KALHOTY CCM TACKS 9060 SR

Cena s DPH: 2395,-

Výrobce: bauer

KALHOTY BAUER SUPREME 2S SR

Cena s DPH: 3285,-

Výrobce: warrior

Kalhoty WARRIOR COVERT QRE20 PRO SR

Cena s DPH: 3499,-

Výrobce: warrior

KALHOTY WARRIOR COVERT QRL SR

Cena s DPH: 3595,-

Výrobce: ccm

KALHOTY CCM JETSPEED FT350 SR

Cena s DPH: 1649,-

Výrobce: ccm

KALHOTY CCM TACKS 9040 SR

Cena s DPH: 1595,-

Výrobce: bauer

KALHOTY BAUER SUPREME S27 SR

Cena s DPH: 1585,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell