Výrobce:

Hůl BAUER S19 VAPOR LEAGUE GRIP STICK INT

Novinka
-27%
Hůl BAUER S19 VAPOR LEAGUE GRIP STICK INT

POPIS PRODUKTU

Novinka VAPOR LEAGUE je stejně jako model FLYLITE vyrobena technologií MONOCOMP, tedy z jednoho dílu. Použitý materiál 15K kompozit. Ideální alternativa za profesionální modely řady VAPOR.

Hokejka Bauer Vapor League Grip INT je špičkový model z oblíbené řady Vapor. Využití najde zejména u profesionálních hráčů, kteří využijí kvality. Hokejka vám nabídne kombinaci skvělých technologií a vychytávek, které vám pomohou povznést vaši hru na vyšší úroveň. Díky Sweet Spot technologii dochází k hladkému přenosu energie z rukou do hokejky. Toho je dosaženo speciální úpravou karbonových vláken .Velice kvalitní 12K carbon/kompozitová vlákna zajistí odolnost, pružnost a nízkou váhu hole.Technologie Easy Load Taper Technology umožní snadnější střelbu z každé pozice. Čepele s technologií Bauer R-LITE obsahují lehoučkou pěnu a jedinečný proces vrstvení vlákna s názvem Max-Balance, který redukuje váhu čepele. Výsledkem je rychlejší a přesnější střelba při zachování trvanlivosti čepele.Technologie Pure Shot Blade Profile vytváří ideální spojení shaftu a čepele hokejky. Nová technologie Max Balance přináší vyztužené hrany pomocí uhlíkových vláken. Ta snižují váhu čepele, aniž by byla ohrožena její odolnost. Shaft je s čepelí spojen pomocí technologie High Performance Mold.  
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 4.999
SLEVA 27%
CENA 3.699
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: warrior

Hokejka WARRIOR COVERT QRE30 INT

Cena s DPH: 3999,-

Výrobce: bauer

Hokejka BAUER VAPOR FLYLITE INT

Cena s DPH: 4299,-

Výrobce: warrior

Hokejka WARRIOR COVERT QRE20 PRO INT

Cena s DPH: 4799,-

Výrobce: ccm

HOKEJKA (HŮL) CCM RIBCOR 65K INT GRIP

Cena s DPH: 2545,-

Výrobce: ccm

HOKEJKA (HŮL) CCM RBZ 260 INT GRIP

Cena s DPH: 2445,-

Výrobce: bauer

HOKEJKA (HŮL) BAUER VAPOR X2.7 INT

Cena s DPH: 2085,-

Výrobce: warrior

Hokejka WARRIOR COVERT QRE10 INT

Cena s DPH: 5399,-

Výrobce: warrior

Hokejka WARRIOR ALPHA DX INT

Cena s DPH: 5399,-

Výrobce: warrior

HOKEJKA (HŮL) WARRIOR ALPHA QX4 INT

Cena s DPH: 1875,-

Výrobce: bauer

HOKEJKA (HŮL) BAUER SUPREME 170 INT

Cena s DPH: 1795,-

Výrobce: bauer

HOKEJKA (HŮL) BAUER SUPREME S160 S17 INT

Cena s DPH: 1745,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell