Výrobce:

Hůl BAUER NEXUS 2N GRIP SR

-43%
výprodej
Hůl BAUER  NEXUS 2N GRIP SR

POPIS PRODUKTU

Hokejky Nexus jsou navrženy pro maximální efektivitu střely, která ti zajistí smrtící přesnost.

Kategorie: Elite

Váha: 425 g (u velikosti 60“)

Výška: 162,5 cm

Vylepšení oproti modelu předešlému modelu Nexus 9000: Redukce váhy o 15 gramů R-LITE systém čepel MaxBalance technologie Technologie střely – SWEET - SPOT TECHNOLOGY          Navrženo pro efektivní tedy snadnější přenos energie z napružení do střely. Reaguje na nižší pozici rukou při střele. Střední bod ohybu. Technologie shaftu – 12K Carbon V porovnání s 3K Carbon je o 10% silnější. 12 000 pramenů karbonových vláken, které jsou vzájemně protkány pro redukci váhy, vylepšení vyváženosti a skvělý výkon Technologie čepele – R-LITE Blade Systém Inovativní způsob konstrukce čepele, kdy tvrdší jádro čepele, které je velmi dobré pro rychlost střely, bylo potaženo speciální ultralehkou pěnou s pogumovanou reaktivní vrstvou, která čepel změkčí, což zlepšuje její vlastnosti při vedení puku. Spojíme-li všechny tyto jednotlivé části dohromady získáme tak skvělou čepel, která je lehká, rychlá při střele a zároveň má hráč výborný cit pro puk. Konstrukce MaxBalance to jsou zesílené hrany a umístění karbonových vláken, které redukuje váhu a vylepšuje vyváženost to vše bez ztráty odolnosti. Čepel je potažena 12K karbonem. Konstrukce – HPM High Performance Mold výrobní proces, který přináší pocit při hře jako u jednodílné hokejky. Lepidlo – R3 Odolnost na elitní úrovni. Pracuje společně s karbonovými vlákny na vylepšeném transferu energie během střely.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 6.299
SLEVA 43%
CENA 3.599
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: warrior

Hokejka Warrior Covert QRL Grip SR

Cena s DPH: 3499,-

Výrobce: ccm

HOKEJKA (HŮL) CCM JETSPEED 460 SR GRIP

Cena s DPH: 3495,-

Výrobce: ccm

HOKEJKA (HŮL) CCM JETSPEED PRO SR GRIP

Cena s DPH: 3445,-

Výrobce: ccm

Hokejka CCM SuperTacks 9380 SR

Cena s DPH: 3349,-

Výrobce: warrior

Hokejka WARRIOR COVERT QRE30 INT

Cena s DPH: 3999,-

Výrobce: bauer

HOKEJKA (HŮL) BAUER NEXUS 2N PROS18 GRIP

Cena s DPH: 3999,-

Výrobce: warrior

HOKEJKA (HŮL) WARRIOR ALPHA QX PRO SR

Cena s DPH: 4145,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell