Výrobce:

HOKEJKA (HŮL) BAUER VAPOR X2.7 SR

Novinka
-24%
HOKEJKA (HŮL) BAUER VAPOR X2.7 SR

POPIS PRODUKTU

Hokejka Bauer Vapor X2.7 je novým modelem řady Bauer Vapor a je určená pro náročné výkonnostní hráče.

Hokejka z nejnovější řady VAPOR s novým designem a velmi kvalitním materiálovým složením. Skvělá hokejka pro hráče, kterým vyhovuje spíše zaoblenější shaft, a kteří hledají nejlehčí hokejku v této cenové relaci s bodem ohybu ve spodní části shaftu.  Nová technologie výroby shaftu (žerdě) s UD Carbon vlákny. Kompozitový shaft hole s oblíbeným tvarem MICRO-FEEL II s oboustranně konkávním průřezem se zakulacenými hranami pro skvělý cit a jisté držení hole. Technologie shaftu QRT je navržena pro co nejrychlejší přenos energie z rukou do čepele, díky čemuž opustí puk čepel hokejky v co nejkratším možném čase. Protiskluzový GRIP povrch pro jisté držení v rukavicích. Rozšíření krčku (PURE SHOT BLADE PROFILE) v místě, kde se spojuje čepel s žerdí, redukuje torzní vychylování bladu, tzn. přetáčení a kroucení. Tím pádem si čepel drží tvar a směr a hráč tak může lépe kontrolovat hůl při střele nebo přihrávce. Nová technologie výroby čepele s UD Carbon vlákny. Čepel je vyrobena technologií AERO FOAM I, která zlepšuje vlastnosti čepele a prodlužuje její odolnost a životnost Technologii MAX BALANCE přináší zesílení v oblasti hran po celém obvodu čepele a díky tomu je čepel odolnější, lehčí a má lepší vyvážení. ZÁHYB- Levá+pravá P92.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 2.999
SLEVA 24%
CENA 2.295
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: warrior

HOKEJKA (HŮL) WARRIOR ALPHA DX4 SR

Cena s DPH: 2345,-

Výrobce: bauer

HOKEJKA (HŮL) BAUER SUPREME 170 SR

Cena s DPH: 2155,-

Výrobce: bauer

HOKEJKA (HŮL) BAUER VAPOR X700 SR

Cena s DPH: 2045,-

Výrobce: easton

HOKEJKA (HŮL) EASTON SYNERGY 450 SR

Cena s DPH: 1895,-

Výrobce: warrior

HOKEJKA (HŮL) WARRIOR DYNASTY AX4 LT SR

Cena s DPH: 1845,-

Výrobce: Fischer

HOKEJKA (HŮL) FISCHER CT350 SR GRIP

Cena s DPH: 1695,-

Výrobce: bauer

HOKEJKA (HŮL) BAUER NEXUS 1N SR

Cena s DPH: 2945,-

Výrobce: ccm

HOKEJKA (HŮL) CCM JETSPEED PRO SR GRIP

Cena s DPH: 2995,-

Výrobce: easton

HOKEJKA (HŮL) EASTON GX PRO GRIP SR

Cena s DPH: 2995,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell