Výrobce:

Hokejka Bauer NEXUS 3N GRIP SR

-30%
Hokejka  Bauer NEXUS 3N GRIP SR

POPIS PRODUKTU

Špičková kompozitová hůl BAUER NEXUS 3N GRIP Stick je letošní novinka a jedna z nejvýkonnějších a nejlehčích hokejek s MID-KICK prohnutím žerdě. Díky technologii ER SPINE, převzaté ze špičkové hole NEXUS ADV, je skvělou volbou pro každého, kdo chce od své hole špičkový výkon za výbornou cenu.

Technologie ER Spine  pro zlepšení výkonnosti využívá pětihranný shaft. Díky změně geometrie shaftu se podařilo odstranit přebytečné vrstvy uhlíkových vláken v klíčových částech, kde se hokejka prohýbá a tím tak ještě více zvýraznit bod středního ohybu (Mid-Kick), který je typický pro hole Nexus. Výhody, které to přinese výkonnosti hokejky jsou dechberoucí - redukce váhy, rychlejší přenos energie do čepele, snadnější propružení hokejky do střely.  Mezi další technologie na hokejce, napomáhající hráči k lepším výkonům, patří napojení čepele HP MOLD. Tento špičkový proces vytváří při hře pocit s velmi podobnou úrovní odezvy a přenosu energie jako skutečná jednodílná konstrukce (Monocomp), ale za zlomek ceny. Jednosměrný shaft z uhlíkových vláken ve spojení s čepelí z 15K uhlíkových vláken zajišťuje maximální přenos energie z vašich rukou až k puku. Žerď s oboustranně konkávním profilem s optimálním zaoblením rohů hráči dodává perfektní cit i jistotu v ruce i v těch nejagresivnějších střeleckých situacích Prohnutí hole ve středu žerdě - MID KICK Povrch shaftu s protiskluzovou vrstvou GRIPTAC, která zamezuje nechtěnému sklouzávání rukavice po žerdi Čepel využívá technologii Max Balance, díky níž je dosaženo nižší hmotnosti a díky tomu lepšího vyvážení Zesílené hrany čepele a optimalizované umístění uhlíkových vláken také snižují hmotnost, aniž by byla omezena trvanlivost Jádro čepele Aero Foam I z pěnového materiálu dvojí hustoty. Kombinací těchto pěnových materiálů je dosaženo vynikajícího citu pro puk, skvělého vyvážení hole i vysoké trvanlivosti Vnější vrstva čepele je vyrobena ze špičkového tkaného 15K karbonového vlákna
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 4.699
SLEVA 30%
CENA 3.299
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: warrior

Hokejka Warrior Novium SP SR

Cena s DPH: 3399,-

Výrobce: ccm

Hokejka CCM Ribcor Trigger 86K SR

Cena s DPH: 3399,-

Výrobce: warrior

Hokejka WARRIOR ALPHA LX2 COMP SR

Cena s DPH: 3449,-

Výrobce: ccm

HOKEJKA CCM SUPER TACKS AS1 SR GRIP

Cena s DPH: 3499,-

Výrobce: warrior

Hokejka WARRIOR COVERT QR5 40 SR

Cena s DPH: 3099,-

Výrobce: easton

HOKEJKA EASTON V9 ELITE PRO GRIP SR

Cena s DPH: 2999,-

Výrobce: bauer

Hokejka BAUER VAPOR LEAGUE GRIP STICK SR

Cena s DPH: 3699,-

Výrobce: warrior

Hokejka Warrior Alpha LX 40 SR

Cena s DPH: 2689,-

Výrobce: ccm

Hokejka CCM Ribcor Trigger 6 SR

Cena s DPH: 3999,-

Výrobce: ccm

Hokejka CCM Jetspeed FT660 SR

Cena s DPH: 2499,-

Výrobce: bauer

Hokejka Bauer Vapor 2X Pro SR 77

Cena s DPH: 4199,-

Výrobce: ccm

Hokejka CCM Ribcor Trigger 7 SR

Cena s DPH: 4299,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 14-16hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell