Výrobce:

CHRÁNIČE RAMEN (RAMENA) BAUER SUPREME 1S SR

-24%
CHRÁNIČE RAMEN (RAMENA) BAUER SUPREME 1S SR

POPIS PRODUKTU

Profesionální TOP model chráničů ramen Bauer z nejnovější řady SUPREME je určen pro nejnáročnější hráče.

Špičkové chrániče s multisegmentovou konstrukcí, která zajišťuje výbornou ochranu a zároveň neomezuje hráče v pohyblivosti. Chrániče Bauer SUPREME 1S - to je optimální kombinace perfektního střihu a nejmodernějších dostupných materiálů a technologií, především CURV® Composite dílů, pěnových materiálů FleXorb, Poron XRD a Vent Armor, dále technologie 37.5™ a Sanitized® Odor-Resistant.  Chrániče pro nejnáročnější profesionály. Multisegmentové třídílné FREE FLEX provedení přední strany chráničů. Ochrana hrudní kosti kompozitovým materiálem CURV® Composite, v kombinaci s HD pěnou a uvnitř lemovaná inteligentní pěnou FleXorb. CURV® Composite výrazně snižuje hmotnost chráničů, přitom zaručuje nejvyšší dostupnou míru ochrany. Boční díly ze špičkové Vent Armor pěny zabezpečují skvělou ochranu a vynikající vzdušnost chráničů. Multisegmentové třídílné FREE FLEX provedení zadní strany chráničů. Ochrana páteře HD pěnou s tvrdou PE výztuží. Perforované díly z MD pěnového materiálu na zadní straně chráničů. Boční díly na zádech ze špičkové Vent Armor pěny zabezpečují skvělou ochranu a vynikající vzdušnost. CURV® Composite anatomicky tvarované chrániče ramenních kloubů s integrovanou technologií PowerLite výrazně zvyšují úroveň ochrany. Nastavitelné, anatomicky tvarované CURV® Composite chrániče bicepsů pro komfortní ochranu a perfektní usazení na ruce. Výrazné chránění klíčních kostí a klenby (místa mezi krkem a ramenem) z tvarované HD pěny. Odnímatelný chránič břicha z MD pěny. Prémiová podšívka s technologií 37.5™ a novou technologií Sanitized®, která zabraňuje vzniku bakterií a omezuje tak nepříjemné "vůně". Super jemná mikrovlákna zabezpečují velmi rychlý odvod vlhkosti. Jisté a rychlé zapínání širokými pásky se suchým zipem. Velikosti: S, M, L, XL.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 4.999
SLEVA 24%
CENA 3.825
včetně DPH

GALERIE

 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell