Výrobce:

CHRÁNIČE LOKTŮ (LOKTY) BAUER SUPREME 2S PRO SR

Novinka
-31%
CHRÁNIČE LOKTŮ (LOKTY) BAUER SUPREME 2S PRO SR

POPIS PRODUKTU

Špičkový TOP model Bauer 2S PRO určený nejnáročnější profesionální hráče s novou anatomií a designem.

  Model nahrazuje oblíbený model Total One MX3. Nyjvyšší modelel z nové řady Supreme. Chrání pomocí lehké a prodišné pěny Vent Armor a unikatní hmoty FleXorb. Díky unikátnímu systému uchycení chrániče nedojde k nežádoucímu pohybu na ruce během hry. Skořepina: Vrstvený plast obalený v MD pěně a překrytý Vent Armor pěnou. Chránič bicepsu: Tvarovaná Vent Armor pěna. Chránič předloktí: Tvarovaná Vent Armor pěna s polyethylenovými vložkami. Vnitřní ochrana lokte: Speciální ochrana FleXorb výztuhou. Výstelka: Integrovaný návlek pro maximální uchycení lokte. Integrovaná technologie 37.5 pro stálý pocit teploty. Řada Supreme, je trochu robustnější a řekl bych, že ještě po staru tvořený loket. 2S Pro, jakožto nejvyšší model, má v sobě také prvky kompozitu - oblast předloktí a bicepsu. To dodává chrániči nízkou hmotnost a perfektní ochranu. Uvnitř skořepiny, v loketní jamce, najdeme též oblíbenou pěnu XRD, která dokonale chrání při pádech. Velikost: S -165-175cm, M -170-180cm, L -175-185cm, XL 185-200CM.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 3.799
SLEVA 31%
CENA 2.635
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: warrior

LOKTY WARRIOR ALPHA QX SR

Cena s DPH: 2345,-

Výrobce: ccm

LOKTY CCM JETSPEED FT1 SR

Cena s DPH: 2235,-

Výrobce: warrior

LOKTY WARRIOR ALPHA DX PRO SR

Cena s DPH: 2095,-

Výrobce: reebok

LOKTY REEBOK RBK 20K SR

Cena s DPH: 1999,-

Výrobce: bauer

LOKTY BAUER SUPREME 190 SR

Cena s DPH: 1845,-

Výrobce: warrior

LOKTY WARRIOR ALPHA QX PRO SR

Cena s DPH: 1799,-

Výrobce: warrior

LOKTY WARRIOR ALPHA DX3 SR

Cena s DPH: 1645,-

Výrobce: ccm

LOKTY CCM JETSPEED FT370 SR

Cena s DPH: 1285,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell