Výrobce:

BRANKÁŘSKÁ HOKEJKA (HŮL) BAUER VAPOR X700 GOAL SR

-29%
BRANKÁŘSKÁ HOKEJKA (HŮL) BAUER VAPOR X700 GOAL SR

POPIS PRODUKTU

Zcela nová hokejka Bauer Vapor X700 pro náročné výkonnostní až poloprofesionální brankáře.

Nová brankářská hokejka  Bauer Vapor X700 je středním modelem řady Vapor. Kompozitová brankářská hůl určena pro středně náročné hráče. Hokejka Bauer Vapor X700 Goal Stick je lehká hokejka s výbornými herními vlastnostmi.  Složení: Čepel:  Optimální tuhost pro lepší kontrolu odskoku puku a citu při hře.  Pěna s nízkou hustotou pro optimální rovnováhu a pocit.  Hokejka je z vnějšku vystužena skleněnými vlákny a čÁstečně carbonem. Pádlo:  Arc paddle technologie pro optimální vyvážení.  Kompozitní rukojeť s technologií GRIPTAC pro pevnější držení.  Dvojitá geometrie pro lepší pocit a vyvážení. Různé barevné provedení dle skladu.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 3.499
SLEVA 29%
CENA 2.499
včetně DPH

GALERIE

 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 14-16hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell