Výrobce:

Bauer Re-Akt 95 Combo SR

-35%
Bauer Re-Akt 95 Combo SR

POPIS PRODUKTU

Špičková helma s mřížkou BAUER RE-AKT 95 je druhý nejvyšší model pro profesionální hokej.

Helma Re-akt 95 je nový model staršího modelu Re-akt, za super cenu. Kromě standartní špičkové úrovně ochrany a pohodlí, poskytuje helma ochranu i při nárazech, při kterých není síla úderu směřována kolmo na hlavu, ale mimo osu. U běžných helem při těchto úderech dochází k prudkému trhnutí. Zcela zásadní rozdíl oproti jiným helmám a zcela zásadní novinka použitá u helmy Bauer RE-AKT 95, je vnitřní vložka SUSPEND-TECH, která je umístěna nezávisle na vnitřní konstrukci helmy. Při šikmo vedených úderech zůstává na místě a otáčí se jen samotná helma, čímž je znatelně redukována síla šikmého úderu, dopadajícího na hlavu a mozek hráče. Design vychází z klasické a jedné z nejpoužívanějších helem historie - Bauer 4500, ale je samozřejmě mnohem propracovanější, modernější a uhlazenější. Helma nabízí také mnohem větší flexibilitu v přizpůsobení se různým tvarům hlavy a bude tak sedět prakticky komukoli. Špičkové pohodlí a ochranu hlavy ve vložce Suspend-Tech zajišťuje exkluzivně pro BAUER vyvinutý nový patentovaný materiál PORON® XRDTM (poprvé použitý u helmy Bauer 9900), který je super lehký, pružný a schopný rozptýlit víc než 90% síly nárazu a poskytuje prodyšnou a flexibilní ochranu hlavy. Nově je umístěn i v oblast spánků! Ostatní části vnitřní výstelky jsou tvořeny pěnovým materiálem VERTEX, což je obdobný materiál jako osvědčený EPP, navíc je však ještě o 20% lehčí, ale přitom má stejnou hustotu.Stejně tak jako u předchozího TOP modelu Bauer, je použita pro vnitřní materiály helmy antibakteriální technologie MICROBAN®, která odolává plísním a zápachu, takže helma bude hygieničtější a bude vždy příjemné ji mít na hlavě. Základní skořápka helmy je dvoudílné konstrukce a nastavení velikosti helmy je extrémně snadné, bez použití jakýchkoli nástrojů. Samozřejmostí je propracovaný systém ventilace, který zajišťuje potřebné proudění vzduchu a omezuje tak pocení. Ergonomicky tvarované a odnímatelné průhledné kryty uší. Profesionální chromová mříížka Bauer profile 75 s nastavitelným náhubkem je součásti balení.  Barvy modrá, bílá, černá, červená, navy-tm.modrá. Velikosti S (54 - 57 cm), M (56 - 59 cm), L (59 - 63 cm). BARVA NAVY (TM.MODRÁ) NA OBJEDNÁVKU.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 6.999
SLEVA 35%
CENA 4.599
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: bauer

HELMA BAUER RE-AKT Combo

Cena s DPH: 4399,-

Výrobce: ccm

HELMA CCM TACKS 710 COMBO

Cena s DPH: 4849,-

Výrobce: warrior

HELMA WARRIOR ALPHA ONE COMBO

Cena s DPH: 4895,-

Výrobce: ccm

HELMA CCM Tacks 910 Combo SR

Cena s DPH: 5599,-

Výrobce: ccm

HELMA CCM Tacks 70 Combo

Cena s DPH: 2099,-

Výrobce: ccm

HELMA CCM Tacks 70 Combo JR

Cena s DPH: 1978,-

Výrobce: bauer

Čísla na helmu Bauer

Cena s DPH: 59,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 14-16hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell