Výrobce:

BAUER NG BASIC HOCKEY FIT RIBANO (KOMPLET TRIKO A LEGINY DLOUHÉ) YTH-JR, SR

-33%
BAUER NG BASIC HOCKEY FIT RIBANO (KOMPLET TRIKO A LEGINY DLOUHÉ) YTH-JR, SR

POPIS PRODUKTU

Funkční ribano BAUER BASIC dlouhý komplet trika + kalhot s odvodem potu pro všechny hokejisty.

Termotriko Bauer s dlouhým rukávem + kalhoty-leginy jsou speciálně navržené a zkonstruované pro potřeby hráčů ledního nebo in-line hokeje, použitelné je ale samozřejmě i pro jiné sporty. Klimatexový komplet- trika a legin (dlouhý) vhodná jako ribano. Jedná se o funkční prádlo! Ribano BAUER Basics komplet. Ribano Bauer Basic skvěle odvádí vlhkost a napomáhá tak regulaci celkové tělesné teploty. Výhodou jsou modré lemy s plochým švem, které zaručují komfort bez oděrků. PRODEJ JEN SE SPODKAMI JAKO KOMPLET! Složení: 100% polyester s odvodem potu. Velikosti: Junior- S, M, L, XL, XXL. Senior- S, M, L, XL, XXL. BARVA ČERNÁ. V kompletu je triko dlouhé a kalhoty-leginy dlouhé ze stejného materiálu- vytvoři celý komplet- ribano!
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 1.329
SLEVA 33%
CENA 895
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: Winnwel

RIBANO WINNWELL BAVLNA JR, SR

Cena s DPH: 399,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 14-16hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell