Výrobce:

CHRÁNIČE RAMEN (RAMENA) WARRIOR ALPHA DX4 SR

Novinka
-25%
CHRÁNIČE RAMEN (RAMENA) WARRIOR ALPHA DX4 SR

POPIS PRODUKTU

Skvělá nová konstrukce s nízkou váhou a slušným chráněním to jsou ramena Warrior Alpha DX4 pro výkonnostní hráče.

Komfortní chrániče nové řady Warrior ALPHA DX4 s výbornou úrovní ochrany i komfortu. Pro vysokou míru ochrany využívají chrániče multivrstvé pěnové vrstvy. Extrémně lehké chrániče s atraktivním designem, obdobným jako u TOP modelu Warrior ALPHA DX. Ergonomická konstrukce chráničů s vynikajícím usazením na těle hráče. Chránič hrudní kosti s PE výztuží. Boční díly chráničů z MD pěnového materiálu. Chránič páteře s PE výztuží. Anatomicky tvarované chrániče ramenních kloubů z PE a MD pěny. Chrániče bicepsů z anatomicky tvarovaného PE. Odnímatelný chránič břicha. Příjemná rychlevysychající síťovinová podšívka. Pohodlné, rychlé a jisté upínání pomocí širokých elastických pásků se suchým zipem. Velikosti: S, M, L, XL. Velikost- S- 155- 165 cm, M- 165 – 175 cm, L- 175 – 195 cm.  
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 2.099
SLEVA 25%
CENA 1.595
včetně DPH

GALERIE

 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell