Výrobce:

CHRÁNIČE RAMEN (RAMENA) WARRIOR ALPHA DX3 SR

Novinka
-21%
CHRÁNIČE RAMEN (RAMENA) WARRIOR ALPHA DX3 SR

POPIS PRODUKTU

Zcela nová konstrukce s nízkou váhou a slušným chráněním to jsou ramena Warrior Alpha DX3 pro poloprofesionální hráče.

Ramena Warrior Alpha DX3 SR je geniálním chráničem ramen seniorských hokejových hráčů. Výstroj podpoří výkonnost nositele, posílí dynamiku a pohyb a neomezí ho v rychlosti a přímočarosti. Revoluční konstrukce s velice nízkou váhou oproti jiným řadám (nahrazuje HD3) řadí tuto řadu k nejlehčím na trhu. Chrániče ramen Warrior QX3 jsou velice lehké chrániče se skvělou antomií na lední hokej. Chrániče ramen byly vyrobeny tak, aby zaručoval flexibilní pohyb a zároveň co nejvíce ochránil hráče před zraněním. Model disponuje nepřeberným množstvím podpůrných technologií a geniálních vychytávek. Quick Strike zabezpečí, aby ramena byla stoprocentně chráněna a hráč mohl koncentrovat bezvýhradně na svůj výkonUchycuje se na suchými zipy. Díky složení z více spojených kusů výborně sedí a dokonale obepínájí tělo. Vnitřek je tvořen speciální vystýlkou, čímž zajišťuje nejvyšší ochranu. Firma Warrior vytvořila díky použitým materiálům chránič, který dokonale rozptýlí sílu úderu a zároveň jí i minimalizuje na postiženém místě. Použité materiály dále zaručují odvod potu a následné rychlejší vysychaní chráničů. S- 155- 165 cm, M- 165 – 175 cm, L- 175 – 195 cm.   
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 3.199
SLEVA 21%
CENA 2.545
včetně DPH

GALERIE

 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell