Výrobce:

BRANKÁŘSKÝ SUSPENZOR WARRIOR RITUAL X2 ŽÁK-YTH

Novinka
-27%
BRANKÁŘSKÝ SUSPENZOR WARRIOR RITUAL X2 ŽÁK-YTH

POPIS PRODUKTU

Velice dobře chráněný brankářský suspenzor Warrior Ritual X2 je ideální volba pro aktivní žákovské brankáře.

Atraktivní inovovaný brankářský suspenzor WARRIOR RITUAL X2 vhodý pro aktivní výkonnostní až poloprofesionální brankáře. Vynikající Trojité chránění. Dostatečné chránění v oblasti podbříšku, pevný tvrzený vylisovaný plastový chránič a skvělá anatomie zaručí dobrý neomezený pohy a skvělé chránění. Nastavitelné zapínání na suchý zip. Kvalitní atraktivní antibakteriální materiál. Velikost Žák-Yth. Specifikace: Anatomické provedení s komfortním a jistým usazením na těle brankáře. Extrémně nízká hmotnost chrániče. Trvanlivé prodyšné materiály. Segmentová konstrukce vnějšího chrániče. Flexibilní komfortní polstrování v oblasti břicha. Velikost 112-135cm v pase.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 1.499
SLEVA 27%
CENA 1.095
včetně DPH

GALERIE

Související produkty
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell