Výrobce:

BRANKÁŘSKÉ BETONY WARRIOR GT SR

-42%
výprodej
BRANKÁŘSKÉ BETONY WARRIOR GT SR

POPIS PRODUKTU

Betony Warrior GT je atraktivní model, který přináší nové pojetí a technologie od kanadského výrobce určený pro poloprofesionální brankáře.

Tradiční designové prvky se slučují s inovacemi Ritual a vytvářejí tyto skvělé nové betony Warrior Ritual GT. Warrior vylepšuje tradiční hybridní betony s velmi lehkou konstrukcí a skvělou anatomií, která pkryje vškeré mezery na ledové ploše. Betony Ritual GT díky patentpvaným odlehčeným výztuhám mají velice nízkou hmotnost. Tato nízká hmotnost se dosahuje pevnou konstrukcí z pěnového HD materiálu a rozsáhlým použitím nylonu pro bezkontaktní oblasti a popruhy pro nohy. Technologie  R / GT Pro jsou vybaveny technologií Geometric Torsion, která jsou specifickými pružnými body, které umožňují úplné utěsnění betonu podél ledu. Tyto torzní ohybové body jsou umístěny pod kolenem a kotníkem, což umožňuje zkosení dopředu a utěsnění, aniž by stehno stoupalo zvednutím ledu.Systém pásku Active Response snižuje tlak na boky, kolena a kotníky brankáře; Pásky na suchý zip také dávají brankovi lepší kontrolu v podložce, protože popruhy mohou být utaženy podle libovolných předností a stále umožňují nohu pohybovat bez tlaku. Kolenní popruh Sling Wrap používá nylonový řemínek a sponu, aby držel koleno na svém místě, takže brankář má naprostou kontrolu nad podložkou, zatímco klesá do obou stranného rozkleku.Systém kolenního pohonu je navržen s pevným HD pěnovým nástavcem k jádru podložky, aby se zvýšila stabilita v motýlku. Kolenní kolébka má navíc dostatek houbky, aby pohodlně seděla na kolena. Velikost a barvy dle skladu.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 29.999
SLEVA 42%
CENA 17.495
včetně DPH
Související produkty

Výrobce: vaughn

BETONY VAUGHN VELOCITY 1100 PRO SR

Cena s DPH: 16995,-

Výrobce: reebok

BRANKÁŘSKÉ BETONY REEBOK X28 SR COLOR

Cena s DPH: 15995,-

Výrobce: vaughn

BRANKÁŘSKÉ BETONY VAUGHN V5 7460 SR

Cena s DPH: 15995,-

Výrobce: Brians

BETONY BRIANS SUB ZERO 6.0 SR

Cena s DPH: 15995,-

Výrobce: warrior

BRANKÁŘSKÉ BETONY WARRIOR G4 SR

Cena s DPH: 18995,-

Výrobce: Brians

Betony Brian´s G-NETiK 8.0 SR

Cena s DPH: 15945,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell