Výrobce:

BRANKÁŘSKÁ HOKEJKA (HŮL) WARRIOR SWAGGER PRO ST SR

-42%
výprodej
BRANKÁŘSKÁ HOKEJKA (HŮL) WARRIOR SWAGGER PRO ST SR

POPIS PRODUKTU

Špičková nová a velmi kvalitní brankářská hůl Warrior Swagger Pro ST pro profesionální brankáře.

Špičková brankářská hůl WARRIOR SWAGGER PRO ST je modifikace oblíbeného modelu WARRIOR SWAGER TF PRO. (Hokejka ze společné dílny Warrior-Montreal byla v roce 2010 zakoupena F.Warrior- hokejky vyrábějí momentálně společně). Záhyb- (Levá + Pravá). Senior. Kvalitní vstřikovaná puro pěna a sklo-laminát-plastová konstrukce prokládaná grafitovým a kevlarovým vláknem (CARBON DE LUXE TECHNOLOGIE) pro delší výdrž lopaty a pádla. ABS systé pro lepší tlumení. Štýlko vyrobeno z masívního dřeva zpevněno laminátm a je proloženo grafitovým vláknem pro dlouhou životnost. Hůl se super váhou a výdrží určena pro náročné výkonnostní brankáře. Hokejka made in Finland. Barvy: ČERNO-BÍLÁ.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 4.299
SLEVA 42%
CENA 2.495
včetně DPH

GALERIE

 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell