Výrobce:

LAPAČKA VAUGHN VENTUS LT88 PRO SR

-39%
LAPAČKA VAUGHN VENTUS LT88 PRO SR

POPIS PRODUKTU

Velice oblíbená lapačka Vaughn Ventus LT88 senior pro náročné poloprofesionální brankáře.

Tři barevné kombince: bílo-černá, bílá, bílo-černo-červená Lapačka Vaughn Ventus LT88 Senior. Tato lapačka je nástupce modelu LT80 s několika vylepšeními. LT88 má podobný tvar jako předešlé modely. Koš má tvar T ale v horní části je širší a umožní tak více otevřít rukavici a pokrýt více prostoru. Tvarované a změkčené provedení palce ještě více chrání tuto část ruky. Manžeta na zápěstí byla přesunuta více dopředu pro zlepšení prostoru pro zápěstí. Vnitřní povrch má lepší přilnavost k ruce během hry a umožňuje lepší cit v rukavici. Lapačka má dva nastavitelné pásky, vnitřní u zápěstí a venkovní před hřbet ruky, umožní vám tak lépe nastavit lapačku a zajistit lepší cit a pohodlí. Lapačka LT88 je skvělou volbou za vynikající cenu. širší T-tvar koše pro lepší rozevření a chytání. manžeta zápěstí pro lepší pohyb a perfektní přikrytí puku na hrudníku. vnitřní přilnavý povrch pro lepší kontrolu a pocit při hře. měkčené tkaničky pro optimalizaci chytání. tvarovaný palec pro směřování puku do koše. vnitřní neoprenová výstelka pro lepší přilnutí.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 7.999
SLEVA 39%
CENA 4.895
včetně DPH

GALERIE

Související produkty
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell